Besplatne stare igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 3, 2006.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. Ante

    Ante Aktivista

    :shock: Ovo je extra, hvala!

    Jel trebaju kakvi emulatori? Ono dos? Jel moze odma iz WinXp-a?
     
  3. 3125

    3125 Komšija

    Ako ne uspije direkt iz win-a ganjaj DosBox
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Pise u opisu igre kako se pokrece.
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Jel ovo treba registracija il nesta drugo kad kliknem na download neke igre dobijem link za skidanje, i onda me redirektuje na neku stranicu http://www.edisk.cz/ i trazi registraciju :S.
     
  6. 3125

    3125 Komšija

    Sacekaj da odbroji 25 sek pa klikni dugme
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Code:
    Unfortunately we have some problems with our hosting. We bring you temporary solution of our problem - you can download all games from eDisk service.
    
    First you have to click on the link and wait some time (f.e. 21 sekund - you have to wait 21 seconds). After that you just click on the green "STÁHNOUT SOUBOR"(it means "file download") button and choose the target where you want to save your game.
    Neke igre mogu da skinem. Pokaze se odbrojavanje i ovo ''STÁHNOUT SOUBOR'', a neke traze registraciju bas kao kod Benq-a.
     
  8. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    edisk.cz ti je nesto kao rapidshare, megaupload itd... Ti kad kliknes na igru koju hoces da downloadujes otvorice ti se edisk.cz i vidjeces brojac koji odbrojava nesto vise od 20 sekundi, onda ce se pojaviti zeleno dugme "STÁHNOUT SOUBOR" i kad kliknes na to pocinje download.

    Sve to isto tamo pise na BOG stranici. (kakvo ime BOG :D)
     
  9. Ante

    Ante Aktivista

    Ne uspije mi se spojit na taj ceski server...probat cu poslje.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ja sam se i registravo kod onih ceha al opet kad kliknem link, pojavi se ona main page za reg i kad se reg izgubim onaj link :lol:
     
  11. monK

    monK Komšija

    Zna li neko kako se podešava Arena...

    Skinuo sam bio i uputstva sa njihove stranice ali ne kontam opet kako ide!
     
  12. Ante

    Ante Aktivista

    guide 1

    guide 2
     
  13. Ante

    Ante Aktivista

    Moram priznat, ovaj Dosbox me kolje. Neznam kako stavit dobar framerate u igrama, odnosno one cycle-ove (na kolko ih stavit), pa ako ko to zna nek savjetuje
     
  14. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni je beton bio fazon U Simcity-u (radi kojeg sam kupio misha za 386-cu) napravis grad exportujes fajl i vozas se kroz grad u interstate 84".

    Inace meni je beton bila i ostala Supaplex nikad je nisam zavrsio a igrao sam je 2 godine.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  18. dragan

    dragan Guest

  19. GW

    GW Moderator

    Koja reklama. :D
    I nemoj se ni pokušavati pravdati, jer da si htio istaći igru stavio bi link na
    http://www.en-teh.com/zabava.html
    a ne na ovu stranicu sa reklamom.
     
  20. monK

    monK Komšija