BF2 + TL-R402M Router problem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by ZEEP, May 9, 2011.

  1. ZEEP

    ZEEP Novi član

    Pozdrav, nakon što sam od strane HS-a gotovo bio primoran da kupim neki router, budući da su konekcije ograničili na 1 statičku IP adresu, odlučio sam se za ovaj popularni model koji se po cijeni od oko 35km može naći u našim svim većim računarskim prodavnicama u Sarajevu.

    Već prvi dan sam uočio problem: Igrajući Battlefield 2, nakon perioda od nekih 5-10 minuta, konekcija se prekine sa porukom "Your connection to server has been lost". Ono što je najgore od svega je što se to dešava samo sa ovom igrom, a kada je računar spojen direktno na kablovski modem, nema nikakvih problema.

    Da li ima neko da bez problema igra BF2 preko ovog routera "TP-Link TL-R402M" ? Ako taj neko možda nema problema, može biti da je problem i do nekih postavki u windowsu / routeru(u što čisto sumnjam jer sam pokušavao sve i svašta oko postavki i nije pomoglo). Ono što me buni je također da druge igre, surfanje, torrenti rade bez ikakvih problema.