BH Hardware preduzeća i dileri

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by ||NeX||, Apr 12, 2004.

  1. NeX

    NeX Novi član

  2. Esh

    Esh HWB

  3. phactor

    phactor Novi član

    ...nisam do sad vidio ovu temu (novi sam ;))...na dijelo foruma za prijedloge HWB-a, dao sam jedan prijedlog pa recite shta mislite o tome...radi se o stavljanju cjenika svih dilera hardware-om u BiH na HWB...
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Nisam tamo odgovarao ali sto se tice cjenovnika svake firme...tesko ce ici kada ih ima i da nemaju cjenik da su u njemu prave cijene nego neke od ko zna kojeg mjeseca...nisu update-ovani a ne da nama salju cjenovnike. Iskreno, volio bih i sam da su sve firme za kakvu-takvu saradnju ali...dok je nade sve je ok : ) .
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    ma ionako nema sta na njima asus,maxtor i sl.
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Neka plate prvo. :)
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    jer je to ujedno reklama..
     
  8. Esh

    Esh HWB

    ali je to tesko shvatiti :oops:
     
  9. Lamagician

    Lamagician Komšija

    pa mozda autor nije razmisljao o tome ;) .
     
  10. Esh

    Esh HWB

    ma no frx.. evo zadnjih par sedmica kontaktiramo ove it firme da ostvarimo neku saradnju, ali kad dobijes ni reply na mail da kazu "ok, zanimljivo" ili sl. sta onda napraviti? (cast izuzecima)

    mi cemo sada praviti opsirnije testove te cemo navesti gdje se mogu kupiti te komponente (naravno) te po kojoj cijeni.. one koje proglasimo najboljima definitivno zasluzuju izbor u toj kategoriji..