BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    koji je bio?
     
  2. Riddick

    Riddick Aktivista

    @dmr nije vise ni bitno :)

    Treba mi username i password za ZTE ZXV10 W300. admin/admin nije vise, a treba mi radi Wi-Fi :D
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  4. Riddick

    Riddick Aktivista

    Maloprije sam nasao pass (promijenio SSID i Pre-Shared Key), u svakom slucaju hvala :) Jos mi je ostalo da se mogu konektovati na internet sa mobitelom (Nokia 5800XM), pokusao sam par puta al nece. Koji mod za internet da odaberem ili...?
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako se ručno konektuješ, onda ćeš morati prebaciti u routed mode da bi se mogao i s mobitelom povezivati. No ako je već u routed modu, onda probaj u wlan postavkama prvo da ostaviš otvorenu mrežu i probaš s mobitelom, pa onda gledaj postavke sa enkripcijom. Pogledaj šta mobitel podržava, te isto tako vidi i u njemu postavke :)
     
  6. black

    black Komšija

    Mogu li se odjaviti nakon 13 mjeseci ako sam potpisao ugovor na 2 godine
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mozes naravno, samo sto ces za 13 mjeseci platiti naknadu za koristenje STB-a, tj. 13*11,7KM=152,1KM :wink: :wink:
     
  8. black

    black Komšija

    Samo da povecaju brzinu konekcije bio bi prezadovoljan.
    Nikad mi nije zastopao kanal ili snrznula slika.Samo malo zeza telefon, svako malo moram iskljucit i ponovo ukljucit onaj voip adapter mjesto da podjele ljudima telefone sa ugradenim voip-om.

    Zavisi najvise od kvaliteta parice
    Kod mene bez problema rade dva stb-a i skidam torrent na kompu dok kod jednog prijatelja stopa i jedan stb

    Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo ih hoce jos para

    http://www.bhtelecom.ba/upitnik.html

    sta sam im se samo sve nagovorio, zbog kamare lokalnih kanala koje nitko ne gleda, i zbog toga sto nisu vrsili nikakve promjene na cijenama paketa ove godine :twisted: :twisted: a hoce jos para zbog par HD kanala :evil:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne može, nažalost. Čeka se povećanje brzine na MojaTV, a to će valjda biti kada završe sa ADSL korisnicima.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cekaj, jos nisu zavrsili to ADSL korisnicima? pa mjesec i po je proslo od nove godine...... :eek: :shock: :shock:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zar si stvarno iznenađen? :D Možda sad i jesu sve završili, ali onda malo da se odmore. Recimo da bi tek u aprilu mogli dobit povećanje na Moja TV, mada bih ja više volio da smanje cijenu : )
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa mogli bi uvesti jos neki MojaTV net paket, npr MojaTVNet2 (2Mbps net) neka kosta 25+PDV, a MojaTVNet4 (4Mbps net) neka kosta 35KM+PDV
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma nema nikakvih povecanja za Moju TV
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    ima povecanja kanala, ev i dva bn-a su tu :mrgreen: :mrgreen:
     
  17. senaid

    senaid Guest

    Pozdrav!
    Imao sam problema sa Mojom TV Phone + G, odnio sam ruter na konfiguriranje, donio ga kući, STB i PC rade Ok!, ali VoIP ne.
    Sada bih volio provjeriti da li ga je ispravno konfigurisao.
    Našao sam uputstva za konfigurisanje TP Link rutera za Moja TV phone, ali port 1 ostave neiskorištenim.

    Da li neko zna kako konigurisati ruter ovako:

    1. PC
    2. STB1
    3. VoIP

    Unaprijed hvala!
     
  18. senaid

    senaid Guest

    Zapravo isto kao i za full?
     
  19. black

    black Komšija

    Prije nove godine sa ProgDVB-om skenirao sam IP-ove MojeTV
    Od HD kanala testirali su:
    ARD HD
    ZDF HD
    Discovery Showcase HD

    Naisao sam i na SportKlub kanale.
    Postavi cu kasnije screenshot-ove

    druge ili nisam nasao ili nisu testirali.

    EDIT:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Jedno brzinsko pitanje, mozda je bilo, ali je tema sa preko 100 stranica...

    NetFlat paket, neogranicen download na fer osnovi?

    Koliko je to "fer" u Gb, 20, 50, 100 Gb ? (orjentaciono)