BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Brate, citav se internet zali na youtube u zadnje vrijeme. To sto je tebe problem zaobisao ne znaci nista.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Zato sam fino i naveo da s istim nisam imao problema ni prije par god. kada mi je brzina bila upola ove današnje!
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prije nekoliko godina nisam ni ja imao problema ni na ADSLu, na 2Mb/s.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Je li vama zadnja 2-3 dana navecer spora konekcija?Ja ni megabita nemam.A ping 500 sa bht serverom.Tacno su odron postali fakat.
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Nemam problema sa konekcijom ali youtube cak i preko vpn-a spor
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kod mene je vec par dana smece konekcij . pogotovo juce
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je sinoc oko 20-20:30 nakratko nestalo neta,opet problem sa DNSom
    inace ne primjetim neko usporavnaje neta a i slabo igram igre da gledam ping
     
  8. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Hehe, ja evo zadnje 3 noći moram maksuziju oko pola devet nazvat 1444 i pričat s njima makar 4-5 minuta bezveze, samo da mi proradi konekcija. Neće ruter da se sinhronizuje bez toga ni naopačke. :D
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja standardno.Ja ne mogu ni dobiti podrsku.
     
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ima li jos neko problema sa BHT stranicom? Vec 2 dana mi je offline
     
  11. irhadkul

    irhadkul Komšija

  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Imal jos ko problema sa jubitom, ne mogu rahat na 320 gledat?
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    PA sta kaze www.speedtest.net i prema lokalnom serveru i prema inosranstvu?
     
  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Dobar je u oba slucaja, samo jubito nesto zeza...haman da je do sistema ili do njih
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma levatluk zesci, i meni zeza vec nekoliko dana. Krenem gledat i odjednom se prebaci na 144p (tako nesto, sitna skroz brojka), i uzas ruzna slika bude, pa refresh, pa ovo pa ono da procepi. A da ne govorim kako pri i najmanjem pomicanju onog cuda za seek, ponovo se bufferuje video, iako pomaknem u dio koji je već uredan bio.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bas probao maloprije i ide youtube fino,a problemi koji se meni znaju desiti su da nece video da krene,recimo nece na HD a kad pustim na 360p krene pa prebacim na 1080p i nastavi onda.
     
  17. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ako ti je up to date browser i podržava HTML5 otiđi na ovaj link i uključi ga trebao bi to da rijesi:
    http://www.youtube.com/html5
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    poslije ovog kada idem na full screen ostane gore i dole pozadine prozora. Moze li se to kako izbjeci, da full screen bude to a ne ovako?

    EDIT: Thek sad vidjeh da to nisu rijesili.
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    Ljudi sta se desava u BH Telecom Youtube nikako nece da mi napuni..ili napuni i opet cekam ali prebaci na najlosiju kvalitetu slike :( sta su upropastili ovi u BH Telecom
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To je to i kod mene. Na faksu na drugom netu (Logosoft) se ne desava to, ide fino.