BIHnet ADSL -> napokon?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Jul 15, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    BIHnet, prvi BH. profesionalni ISP, pokrenuo je "ADSL akciju" na području FBiH u kojoj pruža mogućnost "testiranja" ADSL-a potencijalnim korisnicima koji su za to zainteresovani tokom perioda od 10.7. do 1.9. ove godine. Da , znam, znam, napokon, no prije nego što poludite od sreće, bacite pogled na slijedeće informacije:

    Ako ste zainteresovani i uz malo sreće, uskoro ćete moći da uživate u limitiranim brzinama ADSL-a! Svoja mišljenja i komentare možete ostaviti na forumu.
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Jesu li to postavili ADSL opremu u svaki grad ili su izumili neki novi ADSL koji moze "dobaciti" i 200KM? :D
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Morali su postavljati :D . Cini mi se kako se davno spominjalo uvodenje te opreme u vece gradove BIH ali nismo poslije toga nista culi, do danas ;) .
     
  4. strawa

    strawa Aktivista

    damn, opet Visoko nigdje na mapi :(
     
  5. Esh

    Esh HWB

    hope dies last
     
  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

    al na kraju ipak umre. a bichnetove cijene ne pomazu bas :x
     
  7. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    i bice u jednom gradu jedna centrala podrzava i gotov, zadovoljite se i time
     
  8. Esh

    Esh HWB

    nisam siguran za to da nema limita.. prema mojim informacijama sve bi se trebalo odvijati "prema pravilima", samo sto ne bi placao do 1.9.
     
  9. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ma nema limita. I ja sam se javio. Dolazili su ispitati liniju, ali ne izgleda baš bajno. Nazvati ću sutra da vidim može li jer mi još nisu ništa javili. Pozdrav!
     
  10. d0ga

    d0ga Aktivista

    nema limita.

    ADSL akcija!

    od 10.07. do 01.09.2004.
    ADSL bez pretplate!
    ADSL bez limita!
    ADSL u Federaciji BiH!
    Želite li ADSL? --> a-ha ;]
     
  11. Esh

    Esh HWB

    my bad.. znaci vec su poceli sa tim provjerama.. damn, no one called me 8)
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    A da li to vazi i za Sarajevo s obzirom da je ovdje vec bila ta test faza?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    hmm pa pretpostavljam da vazi, jer koliko znam u sarajevu su bile operativne samo 2 centrale ili ?
     
  14. d0ga

    d0ga Aktivista

    vazhi i sa rajvosa :]
     
  15. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ok, cisto informativno. Slusa mene BIP :)
     
  16. abasi

    abasi Aktivista

    Ogrija nas sunce izgleda :D
     
  17. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Sutra ću im dosađivati da vidim ima li šta od mog zahtjeva!
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    evo ja neki dan dobio informaciju da mogu dobit adsl na svoj telefonski broj... valjda će ostat šta para sa mora :) :)
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja sam dobio informaciju (istu kao i prije godinu dana) da cu za godinu dana dobiti ADSL.
    I tako ja vec 2 godine za godinu dana dobivam ADSL :D.


    odem sada na stranice od HT-a i vidim javna nadmetanja pise: TKC Čapljina, ja reko sad ce traziti bakrene kablove, IP/MPLS mreznu, opremu za ADSL ovo ono....kad sipak... "a sanaciju centralnog grijanja u TKC-u Čapljina (zgrada u Čapljini)" :roll: .

    :evil:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    hahaha.. (sorry, ali stvarno...)