BIHnet ADSL update!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kenci, Jun 8, 2004.

  1. kenci

    kenci Aktivista

    bihnet papci
     
  2. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Pih, kad sam vidio naslov teme, ja reko ti saznao sta novo :)...kad nista :roll:

    Kako se sve odvija, najvjerovatnije nece nista biti od ADSLa u drugim gradovima, niti snizenja cijena/povecanja limita, ni do sljedece godine, mozda bude oko nove godine...ili januaru sljedece...najranije :roll:
     
  3. abasi

    abasi Aktivista

    BIHnet je SMEĆE, ali sam primoran da ga koristim :(:(
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Izgleda da jedini pravi flatrate ima onaj ISP u republici srpskoj :D .... 56k za 30km flat :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    da nije zalosno, bilo bi smijesno
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ja znam samo da ce ADSL doci prije u svaki grad nego u gorazde :oops: .Zato je njemacka zakon,FOR 0 OIHO dobijes sto ja svaku noc sanjam :D .
    Samo da mi je otici u njemacku na 1 god. :roll: :roll: ,bilo bi to :twisted: ......
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma ja bi sve to sjekirom

    Ajde sto ADSL nema...ali ISDN!? ISDN ima, ali moraš se trznut po džepu...a opet to nije neka brzina...ali jebiga Bihnet je to, ipak to je digitala to je za njih novi pojam!
     
  8. Esh

    Esh HWB

    upravo, evo sad mi je dosao racun za telefon, 120 KM, od cega 27 ide na pretplatu, 10 porez, 6 rtv.. bleh
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Hoce se mjenjati za moj racun?
    Nas HT jos vise dere nego vas BIHnet. Jednom smo uzeli izlist brojeva da vidimo koga smo to pobogu zvali....kad smo vidili tamo neki brojevi u austriji, sloveniji koje nikad nismo zvali. Nikad im dosta novca.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    desava se, osim ako nisu bili oni hotline dialeri 8)
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    nisu, nisam nikad imao dialer... :evil:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    salim se bolan : )
     
  13. antonio

    antonio Aktivista

    ...barem ne da si znao za njega :lol:


    P.S kakav je HT u bih?
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    serav
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    HT je najvece sranje koje postoji u BiH :D ...
     
  16. antonio

    antonio Aktivista

    Meni je OK. Samo sto placam pretplatu 100kn.
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    ;)