BIHnet does it again :)

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Feb 21, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    :mrgreen:
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    OMG. . .


    Znaci,ljudi svi koji koristite usluge kod drugih provajdera nemojte...predjite na dobri,stari jeftini bihnet i bit ce sve udure. . .ma lol !!!Neznam kako ih vise nije stid,kradu koliko god mogu i vrse neko usporedjivanje. . .

    I zaboravio sam reci(pa sam editovao) da "slazu kad zinu" jer meni racun za adsl dolazi 60KM. . .
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    o njima imam samo najgore misljenje. dabogda svi zaposleni spali na prosjacki stap. ovog samo kod nas ima.
     
  5. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Potpises na 18 mjeseci ugovor i bice ti 50 KM
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja čekam CATV.
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    Nek potpisuje ho hoce. . .ja ne hvala!!!Ionako iskljucujem 25-tog,i bjezim na zapad zbog konekcije 8) . . .

    To su lopovi da im nema ravnog. . .
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    goni ih u nesta, fuck exman, nama jos dugo u gradu do catv samo u lukama, i kablovski net ako bogda kad bude i unas odma ga prikljcuit

    usput mi iza BH Telecoma u nasem gradu lijepom visokom igramo lopte ljeti odnosno fuce i coja jednom skocijo kroz prozor i maloca izmlatio hahahah mi kidnuli, a budale stavile na ogradu siljke da nemeremo proc :mrgreen: :| heheh seovi, davidis gotive njih jeba*at, kolko su samo glupi i puno pametuju jedino valjaju dva postara raznosaca 8) hehe
     
  9. d0ga

    d0ga Aktivista

    sramota...
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    mozemo bit sretni sto zivimo u zemlji gdje je intrernet tako "razvijen" i "jeftin" 8)
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ouffff, buraze, meni je 56K modem vec sest godina ni manje ni vise, imam ja lovu za ISDN da placam, al to je najveca glupost uzet u BiHNetu da je neki drugi isp mozda bi i uzo, necu ja da mene iko jebe iz bihneta... :| zadovoljan sam ovim 56k , skida se 100 mb 2 dana 8)
     
  12. n1dal

    n1dal Aktivista

    ma jarane ovo sto su iz BIHneta naveli je poprilicno tacno ...ali samo jeste'l se zapitali kolika je u nas prosjecna plata,a koliko u ovim ostalim balkanskim drzavama :?: :!:

    ...i ovo za Hrvatsku lazu,jer eno vip kod njih daje za 199kn 1Mbit...svi koji imaju HRT mogu vidjeti svakodnevnu reklamu. 8)

    ne znam vise sta da kazem...cekajmo bolju buducnost :| :mrgreen:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    gledam je i previše :D
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    HaHaHa...ma koji je to kreten napisao? Idem ga ubit kad saznam :mrgreen: