bihnet free zone

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by twicker, Jun 25, 2007.

  1. twicker

    twicker Novi član

    ee pozz

    ja koristim cable konekciju od hs-a..ee da li ja ikako se mogu nakaciti na bihnetovu free zonu i ako da kako??

    p.s
    imam accaunt za dial up na bihnetu..
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne mozes.
    A i da mozes, sto bi se ti kacio na bihnet free zonu? Mislis da ti HS ne bi obracunali?
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako si mislio da skidas nesto sa newsa onda mozes i sa tom konekcijom ali ti se obracunava bandwith, a da se konektujes na free zonu i da ti ne obracunava bandtwith...e to ne moze...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    pa sta mislis da je free zona za čitav svijet
     
  5. twicker

    twicker Novi član

    neee, ma moze meni on obracunavati promet, al me interesuje mogul ikako skidati od njih?
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    pa de probaj pa ces vidjet, zar je toliko tesko probat, ali koliko ja znam Bihnet neda pristup news serveru osim bihnetovih IP adresa. Ja recimo sa logosofta ne mogu prismrdit bihnet news serveru, mogu jedino preko LOL ovog news servera.....ali je tada brzina 1 kBps :)
    Tako da cisto sumnjam da situacija sa drugim ISP drugacija sto se tice tih stvari..... :smt001
     
  7. Preljubnik

    Preljubnik Novi član

    U principu ne možeš pristupiti Bihnetovoj free zoni ,ali bi možda mogao pristupiti njihovom news serveru.Sa EPN je moguće pristupiti bihnetovom news sereveru samo se dakako obračunava promet.Inače,HS net je vjerojatno najgori mogući izbor za kablovski internet.Ako imaš ikakvog izbora bježi odatle :)
     
  8. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    sori sto ozivljavam staru temu...ali koristim ovu temu za pitanje jer odgovora naslov:

    postoji li mogucnost uploada na ftp server bihnet free zone?
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    evo samo da javim da su vratili staru brzinu za dload na freezoni :smt007 :smt007 :smt007
    jbt sjecam se kako mi je prije ovo bilo malo,a sada kad sam ovo vidio skakao sam od srece :smt005 jos samo kad bi mi htio ftp i sve bi bilo preludo :smt003 :smt006
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Meni skida sada maximalno 90kb/s što je odlično za razliku od prijašnjih 40kb/s.
     
  11. Venom

    Venom Aktivista

    Meni je opet max 46kb/s ...
     
  12. artemis

    artemis Komšija

    Ide ide 105-108stalno,i ono drugo se popravilo. :)
    Ali hoću flat barem za 40km :mrgreen:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    koje ono drugo?ako mislis na onaj khm server,khm tajni,khm nije vazno,onda je to san snova :D

    a hocu i ja falt za te pare ali nema :( debili nas navukli da sada i sa ovom brzinom na free budemo zadovoljni :evil:
     
  14. artemis

    artemis Komšija

    Radi ono tajno,daleko stabilnija,brža veza i nije pukla još nijednom :)
    Doduše pass imam,izgleda da se ne može više ući kao anonymous.
    Ma smanjiće oni opet brzine,pa ima da budemo zadovoljni i sa 70kb/s.Samo čekam konkurenciju....
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, ftp vise ne radi ako nemas pass. :x :x :x
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    kome treba dati gooze za pass ?
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    onima iz bihneta :x pricao sam sa cikom koji ima taj pass,sa ovog je foruma,i neMERES ga dobit(mislim na pass :))
     
  18. burner

    burner Aktivista

    Ne vrijedi vam više ni "pass"... Previše ga raje ima.
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Ma ftp je ionako u komi totalno...Pola sadržaja je sa nekom greškom,postavlja se sve i svašta.Isto kao i newsi sa malo više sadržaja(doduše "sumnjivog"kvaliteta)...velika je mogućnost da će biti ukinut.

    Edit:Jel vama koji ste na bihnetu,kada provjeravate stanje računa ispravno pokazuje promet u FZ :?: .Meni je od početka mjeseca zakucan na 1345mb,dok internet prikazuje sasvim uredno.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    i kod mene isto ovo za freezonu. :s da nebude opet ko ONDA :evil: :roll: