BIHnet snizenja i zvanicno

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Sep 4, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    od kad to?
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Odlicno prijelazno rješenje, da se uštedi za ADSL... a i ADSl je prihvatljiv, samo što ga nema svuđe, a ja cu cuvat pare dok ne dodje :)
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    od kada ovo vazni,to mene interesuje
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    2.9.2004

    Samo mi je nepoznanica ova rečenica

    ova odluka stupa na snagu danom donošenja, a primjenjivat će se 30 dana nakon objavljivaja...

    što ti ga znači tek u oktobru... ili?
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    izgleda
    to znaci da su usvojili to,ali tak da ce ga primjenivati za 30 dana(valja)
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    [​IMG]

    Trenutno trosim toliko novca za net da kad bi uzeo ADSL 9G , nebi bio u minusu vec bi cak i ustedio dosta para...al tog nema u mene :(
     
  8. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    nisi jedini
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    Zna li iko hoce li biti paket: 1gb 30km ili 2gb 40km :?: .
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma sta ce ti manje od 3 GB?
    Ipak je to brzina od 1 Mbit/s (128kb/s) pa 3 GB skines u cas posla :).
     
  11. Esh

    Esh HWB

    od oktobra primjena..
     
  12. n1dal

    n1dal Aktivista

    da... to 50KM je ok +10KM najam modema !

    ipak ,sve u svemu se isplati .
     
  13. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Odluka vazi od 30.08 a primjenjivat ce se od 30.09...

    edit
    preduhitri me Enis :p

    Nego je li zna ko moze li se otkupiti modem od BiHneta? :p
    Iako i sa najmom modema mjesecno opet je neuporedivo povoljnije i bolje... 8)

    edit2
    evo na LOL forumu neko rece da ce biti i flatrate za lokalni saobracaj na svim paketima ? Iko jos cuo za to? :?
     
  14. n1dal

    n1dal Aktivista

    nisam josh cuo za Flatrate sto se tice lokalnog saobracaja...zar ti nije bolje (i jeftnije) placati po 10KM ili kupiti modem koji je skuplji od 120KM ...a za tu godinu valjda ce nesto nowo uvesti !

    :arrow: :arrow:
     
  15. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ma meni vala svjedno...do sada placao 77 KM...sad cu 60 a uz duplo vecu brzinu i 3 puta veci limit...tako da mi ovaj najam nista smeta ni najmanje...nego me onako interesuje =]

    I nije im los potez uopste jer ima dosta onih koji vise vole (citaj: odgovara ima, financije itd.) platiti 77 KM prikljucak nego 165 ...a placati 10 KM mjesecno najam... =P

    A i to sto kazes, bice za godinu sigurno jos novosti...pojeftinjenja itd. =)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    hm za flatrate na domacem nekako sumnjam:)
    pa covjece onda bi u zgradi kolega kolegi na spratu iznad slao film jer mu je mrsko odnijet cd (pjeske) :p
     
  17. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ma i ja sumnjam...ali neko to spomenu na LOl forumu pa reko da nije ko sta ovdje cuo...ma 99% da nije tacno...oisalo bi u onoj odluci... :p
     
  18. Esh

    Esh HWB

    heh, nisam vidio to za "lol forum".. mislim da je obicna patka kako bi se povecao pritisak na logosoft da poveca limite, link itd.
     
  19. Spider

    Spider Aktivista

    Samo se nadam da ce biti paketi 512/128kbs i limit 1gb,2gb itd.Za pocetak bio bih zadovoljan sa 1gb.
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    Kad bi imao LOL a bio u mogucnosti da imam ADSL nebi ni sekunde razmisljao. Odmah bi presao na ADSL.