BIOS za Compaq Deskpro EN?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Reznor, Dec 24, 2008.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Molim nekoga da mi pomogne pronaci BIOS za ovaj moj legendarni Compaq koji je prezivio Vistu, 2008 i Windows 7 :D
    Situacija je slijedeca: prilikom paljenja pise Splash image corrupt, run RomIpaq to restore it.
    Nakon toga ja stisnem F1 i on nastavi raditi svoje. Znaci sve radi uredno, jedino mu fali taj splash image. Nekako mi je nestao taj splash image gdje prilikom bootanja pise Compaq. Ako neko zna koji tocno mi Bios treba, molim da me uputi, da ne unistim plocu. Naime na ploci pise samo Compaq i intel i nikakve cifre ili slova koje bi oznacavale model ploce nisam pronasao. Ostatak konfiguracije (mada nije potrebno, ali za svaki slucaj neka se nadje): P3 Coppermine 700 MHz, 512 MB RAM, 9.3 GB HDD, NVIDIA Riva TNT2 M64 32 MB.
    Eto ako neko moze da mi pronadje pravi BIOS, jako bih mu bio zahvalan, jer imam malo vremena za Google, ne zamjerite na ovome ;)
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    a jesi li pokusao da u bios-u ugasis spalsh image? mislim da je to jednostavnije ako moze :)
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hmm...nisam. Pokusacu. Hvala na ideji ;)