Blacklight: Retribution

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi Zeljkovic, Apr 8, 2012.

  1. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    [​IMG]

    Blacklight: Retribution je futuristički besplatni (F2P) FPS, nastavak Blacklight: Tango Downa, kojeg razvija Zombie Inc., a objavljuje Perfect World.
    Igra je prije neki dan izašla kao oficijelna verzija i jedna je od ljepših FPS igara. Rađena je po uzoru na Crysis i Moder Warfare.

    Gameplay je odličan, igra je iz balansirana pa tako da ne zavisi sve od opreme i oruzja nego veču ulogu u tome ima i skill igrača.



    LINK: http://blacklight.perfectworld.com/
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Davno sam se prijavio za ovo. Nije bilo dostupno nama pa evo iskopao mail sa ID podatcima. Skidam pa cu da vidim.

    EDIT: Ovo sam trazio, i nasao:

    Permanent weapons are expensive.

    Probem svake free igre. Jedino ne nalazim da li se radi o ingame novcu ili $ mada vidim da se puska moze kupiti ZEN "valutom" koja se kupuje $.

    EDIT: GP sistem, ingame bodovi se koriste da se kupi puska na "permanent". ZEN keš je vjerovatno kraci put.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    moze se kupiti ingame valutom mada je tad preskupo, a probao sam ovo prije oko mjesec dana i nije mi se nesto previse dopalo :)
     
  4. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Evo ja sam 7 lvl i nisam imao nikakvih problema sa ogranicenjima. Preporucio bih da u pocetku ne kupujete za stalno nego npr da kupitr za 7 dana jer cete to oruzje ili dodatak veoma brzo prevazici.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo probao. Nije lose. Ping je visok i ima mnogo laga tako da ..moze se probati ali ako je stalno tako, nije igrivo.

    Max rez 1600x1024 ?
     
  6. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Usrali su upravo nesto. EU1 server je offline vecinu dana. Imaju neki problem i to je razlog velikog pinga. Kazu da rade na rjesavanju :(
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako staviti nativnu rezoluciju.. u mome slucaju 1680x1050 ?

    EDIT: Nasao sam. Putanja je:

    ....\Blacklight Retribution OB\Blacklight Retribution\Live\FoxGame\Config\PCConsole\Cooked i fajl FoxCompat.ini.

    [​IMG]
     
  8. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Evo EU serveri su opet online :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakao montirati/kupiti optiku da ne traje samo dan ?
     
  10. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Montira se sama, a kupiti moras imati dovoljno GP da bi je kupio permanent. Imas kada je kupujes opciju tamo gdje ti pise na koliko je dana da odaberes da stavis vise od jednog ( max sedam ) ili za stalno da je kupis.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, nasao sam taj pdajuci meni ali.. jel' ovo istina da se najbolje puske mogu kupiti samo sa ZEN valutom koja se zapravo kupuje sa $ ? Nigdje ne vidim ni pretvaranje GP to ZEN ili nesto slicno ili ima neki nacin da se free igranjem kupi ta puska iz "ZEN" lige ?
     
  12. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Mislim da ces te bolje puske kasnije otkljucati i moci kupiti GP
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    GP zaradjujes igranjem ali ZEN kupujes dolarima:

    [​IMG]
     
  14. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Znam ali ja sam na 7 lvl vec otkljuco dvije jako dobre puske i to sam jednu prije imao za zen a sada i za gp. Mislim da cemo kasnije imati jos vise pusaka.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajd' javi ako ti se i jedna puska otkljuca sa liste.. da bude dostupna sa GP novecm. Inace je dobra igra samo mi se bas ne igra ako su free igraci ograniceni pristupom.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije losa igra, ali ovaj GP sistem je odbojan totalno, isto kao Battlefield Heroes.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Moras znati da je isti sistem kao i kod svih free igara.. manje-više.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mozda shootera. Ovo da ti oruzje ima rok trajanja sam vidio prvi puta u Battlefield Heroes i evo sad i naravno odustao jer sam igrao jednom, dva puta sedmicno, a oruzje traje sedam dana.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Jedina free fps igra kojoj oružje nije ograniceno vremenski, za koju ja znam, jeste Alliance of Valiant Arms. Fazon u Blacklight jeste da sakupis dovoljno GP poena i kupis pusku za stalno. Nemoj bacati poene i uzeti pusku na dan ili sedam dana.