Brze extractovanje fajlova

Discussion in 'Generalna diskusija' started by tERMINator x, Jan 1, 2007.

  1. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Da li postoji neki program za brzo extractovanje velikih fajlova. Koristim WinRAR i sa njim mi treba puno vremena da neki malo veci fajl raspakujem. Da li postoji neki program koji to brze radi od njega. Trazio sam po google-u, ali nista nisam nasao. Pomagajte pls.
     
  2. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ne treba ti nista bolje,sve ti je to tu negdje. Winrar sasvim dobro radi svoj posao i nema potrebe da ga mijenjas nekim drugim. :wink:
     
  3. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

  4. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Win Ace ti se koristi za visestruku (de)kompresiju fajlova velikog kapaciteta, sve ovisi od toga sta zelis kompresovati,odnosno,dekompresovati. Recimo,skinuo sam igru Thief 3 s neta,bila je podijeljena u 6 fajlova i sve skupa je bilo tesko oko 500MB. Bilo je pakovano u ACE-u. Neces vjerovati, raspakivanje je trajalo nekih pola sata,a sama igra je teska negdje oko gige i po.
    U svakom slucaju, probaj ako zelis.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    WinACE nije za svakodnevnu upotrebu kao RAR/ZIP. Po meni, WinRar je najbolji program za arhiviranje i nema mu ravnog (7zip smece ne racunam).
    Ako hoces brze ekstraktovanje - kupi jaci proc i gotovo.
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    jesi mozda probao Powerarchiver?
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pomažite a ne pomagajte....

    WinZip ?
    Zar ga je svako zaboravio ? Ne koristim ga ni ja...ali je mozda brz :)
    TugZIP
    Probaj ih...ne znam kakvi su,pošto koristim WinRAR, ali ipak mislim da je on najbrži...kad već tražiš brže, eto ti...
     
  8. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Vjeruj mi, nema potrebe za nekim drugim programom pored WinRar-a :wink: