Bulletstorm

Discussion in 'Igre i konzole' started by extibo, May 14, 2010.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Uh meni je ovo leglo pravo :)
    Nisam se odavno ovako zabavio :D Ne znam sta reci kao manu ovoj igrici, grafika extra, leveli super, oruzja super, potegnuti lika ovim "lasom" onda ga napucati punim a potom raznijeti glavu = neprocjenjivo :D
    Svakako probati, po meni odlicna igra ;)
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije losa, sinoc sam je probao, ali me vise zarazio bionic commando pa njega zasad derem :)
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Zadovoljan sam i strpljivo cekam 2. dio.
     
  4. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Solidna igra, dosta zabavna ali mi nije jasno zasto su onoliko pljuvali po CoD serijalu, cak pravili i parodiju Duty calls kad je i ovo jedna linerna genericka pucacina kao i sve ostale koje su popljuvali u okviru marketinga za ovu igru
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zato sto su usporedjivali nacine napucavanja, ne sam gameplay.
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Eto, upravo tako
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pređoh ovu igru,solidno vremena treba da se prijeđe,,zanimljiva igra za razbribrigu,ne očekivati ništa ozbiljno.Igra ima bugova i glitcheva na pretek,AI i suparnicki i suboraca je nekad smiješan skroz(neprijatelji udaraju u zid,dva suborca gledaju u protivnika koji je tačno ispred njih i ne pucaju itd.) ali se može preći bez patcha.Preporuka za razbribrigu :)
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam negdje na pola igre i ne primjetih nikakve bugove i glitcheve, cak je pohvalit kako me bas nista nije nerviralo, sve tecno ko suza :D Jedan od boljih shootera u zadnjih par godina, nesto kao Gears of Wars, samo bolje :mrgreen: Iz Unreal engine-a su izvukli maximum cini mi se i igra odlicno izgleda + ima sve boje :D Nisam odavno vidio neki shooter a da nije jednobojan, ovaj je ko slikovnica :) Onda njihovi dijalozi su beton, ima i par ispranih fazona al po meni odlicno uradjeno. Igra nije dosadna ni sekunde i nadam se da je prodaja dobro prosla i da cemo dobit nastavak :D
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    kako predobra igra, stvarno nemam rijec grafika je odlicna, igra tecno ide na solidnim sistemima a sam gameplay je za 10, glavni lik je nekakav jebeni alkos koji mrzi sve oko sebe :)
     
  10. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja sam redovno kupio boce cuge gdje sam god nasao, teturanje sa 10 slika pred ocima i zestok fajt je bas ludnica :D
     
  11. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Bionic Commando je jako dobra igra.... Bulletstorm je pozitivno iznenadenje....
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vec dva lika hvale Bionic Commando, wtf :D
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ljudi kako vi stojite sa performansama....ja imam 31fps i to je to,koristi 10-15% CPU i 20-30% grafu doduse drzim stari catalyst 10.10 jer mi na njemu sve radi ko sat i nisam ga nikad n mjenjao pa ako nije do njeg ne bi ga mjenjao ni sad.
     
  14. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Na rezoluciji 1280X1024, high detalji, AA i AF iskljuceni 30 FPS-a....
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    1920x1200 sa 2xAA i pici preko 40 fpsa.
     
  16. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Malo sam guglao za problem FPS-a, stvar je v-sync-a. Izgleda sa upaljenim drzi konstantno 30 fps, u nekim scenama i dijelovima igre ide na lock 60. Bar je kod mene tako bilo, ima negdje u konfiguracijskim fajlovima da se ugasi neka opcija "maintain smooth frame rate", pa se tako omogucava da igra ide onoliko fps-a koliko masina moze pogurati.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni ide konstantno na 60 fpsa 1920x1200 sa 8xAA :D. A da bionic commando ziva zaraza, bar meni, nije mi jasno na gamespotu ocjena 5,5 :D
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni ide užasno, oko 30, s tim da opadne često na 20. Stavio high ili low tako ide, a sa aa, zaštopa komplet sve. Grafika je 4870. Inače igra je odlična, čista zabava i prava pucačina.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    jeste li stavili onaj update?
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam, ne može da ga instalira.