Bulletstorm

Discussion in 'Igre i konzole' started by extibo, May 14, 2010.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    i meni je na kraju instalacije update-a prijavio ko neku gresku, al ja kontam da je to proslo.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Glupa konzolaska igra. Traljavo kretanje, traljave kontrole. Glupa prica.

    Brza deinstalacija. :lol:
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja sam je odma deinstalirao poslije onih epilepticnih napada kod eksplozija...
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Esh

    Esh HWB

  6. Esh

    Esh HWB

    We have released an update for the PC version of Bulletstorm. You will automatically receive this update when you connect to GWFL or Steam: http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=789537.

    Release notes:

     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako jos uvijek neko igra ovu igru i ima problema sa performansama nasao sam rijesenje,sto bi reko' moj komsija "guglo" je cudo.Ko koristi 16/10 rezu a vecina nas koristi treba se napraviti custom reza i potjerati igru u toj rezi i GPU zauzece skace odmah na 100% i sve klizi ko po loju.

    Znaci fazon je da i vertikalna i horizontalna reza budu djeljive sa 8 tako da treba napraviti umjesto 1680/1050>1680/1048 i snimiti je u control panelu tako da je igra moze ponuditi u svojim podesavanjima.
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo predjoh igru. Nekako me podsjeca na Gears of War, vjerovatno zato sto je portana sa konzola, ali sve u svemu uzivao sam par sati ... prava razbibriga