C&C3 demo...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Peacemaker-HS, Feb 28, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    C&C prvi me je fakat odusevio bio. Samo nesto se ne sjecam da je bila baza u Sarajevu .. ipak, davno je to bilo i puno je igara proslo kroz sake moje ...
     
  2. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Jucer instalirao igru, dosao do Sarajeva i odmaram trupe do vikenda :D
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ama sto sam ja kontao da je Red Alert serijal ono realno doba (drugi svjetski pa rusija ovo ono...) a Tiberian da je nesto ala Dune.. neka druga planeta ovo ono...

    A prvi sam igrao davno da se vise i ne sjecam... :(

    pa ako ima neki link za neki storyline ili slicno :D bio bih zahvalan :D
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Za ljubitelje ovog serijala preporučujem C&C: The First Decade. Original je na DL DVD-u i sadrži sve što je ikada izašlo iz ovog serijala do C&C3 TW, kao i Red Alert
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo sad sam malo igrao i igra je extra! meni je mnogo bolja od Generals-a. fakat mi je ono "legla" :D

    i jos nesto ne vezano za igru kad sam izasao iz igra u onom gadgetu na sidebar-u od viste samo vidio zauzece ram-a oko 360MB... a kada sam pokretao igru, tj prije samog pokretanja bilo je oko 800MB zauzeto... to kao vista nesto sama odredjuje koliko da pojede?!
     
  6. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Main menu/skirmish/brutal turtle/The Rocktagon :twisted:
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jedan Info. Da bi ste imali mogućnost igranja SCRIN kampanje pored GDI i NOD-a, morate odigrati redom obje kampanje GDI i NOD, i kada završite zadnju kampanju NOD-a igra će vas vratiti na glavni meni.

    Tu sačekajte koji sekund i miš će se sam pokrenuti te će odabrati pod kampanjama novootključanu SCRIN kampanju (alieni). Najjači su, :)
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    dobit cu je sutra...ali opet nenadjebivi takticki potez je kada sa yuri em zarobis kravu miniras je sa ivanom i posljaes u neciju bazu
    ;)

    usput ko hoce ra2 preko hamachija nek se javi na pm
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma Mammoth beton ... nema te sile koja bi se oduprla naletu ovih macana ;)
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    I meni odlična jedinica, jer je univerzalan, protiv aviona, vozila, objekata i ima heben oklop strašno. Jedino me malo infanterija mrzi sa njim.

    Ali definitivno najmoćnija jedinica u igri, nešto poput Yuri-ja kojeg spominje Stihoklepac je Mastermind. Na istu caku kupi tuđe jedinice, teleportira ih sa bilo kojeg dijela mape na bilo koji drugi dio (i po nekoliko jedinica), zauzima čak i tuđe objekte ...

    U jednoj od SCRIN misija uletiš sa Mastermind-om u sred baze, samo bježiš okolo i preuzimaš njegove objekte i rasprodaješ ih. Kad te krene šta napasti zauzmeš tu jedinicu i okreneš je protiv drugih itd... :lol: Uživancija
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Mogu ti reci da su i Avatari pravo opasni kada ih napucas do kraja ... bas su svestrana jedinica, najbolji su protiv pjesadije definitivno ... veeelika mu je mana sto nema AA oruzija i relativno su spori.

    NOD po mome ima najbolju odbranu sto se baze tice... Obelisk ;), a i ostale odbrambene gradjevine su daleko bolje od onoga sto imaju Scrin i GDI
    Ocel' ko igrati za vikend preko Hamachija??
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Poceo sam ja igrati, i fakat nije lose... mislio sam da ce gore ispasti.

    @Tir: Eh RedAlert je bio ubica u ono doba! ;)