Call of Duty 2 Demo Download

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Sep 27, 2005.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

  2. iskusni

    iskusni Komšija

  3. iskusni

    iskusni Komšija

    je li ko download-ovao?
     
  4. DC One

    DC One Aktivista

    Ja sam download-ovao sa BiHnet FTP servera unutar Free Zone, uglavnom gameplay je ostao isti, suboracki A.I. je uzasno glup a graficki igra je poprilicno lijepa ali i previse zahtjevna.
    Demo se moze preci za nekih 15-ak minuta.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    kakav sistem koristiš?

    da te napomenem ovo je pre-released demo zato nemoj igru bacat u vodu


    i koji su minimalni zahtjevi i koji su preporučeni?
     
  6. DC One

    DC One Aktivista

    Ovo su minimalni zahtjevi iz readme fajla
    - 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX(R) 9.0c compatible 64 MB Hardware Accelerator video card and the latest drivers
    - English version of Microsoft(R) Windows(R) 2000/XP
    - Pentium(R) 4 1.4GHz or AMD Athlon(TM) XP 1700+
    - 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)
    - DirectX(R) 9.0c (Not included with Demo)
    - 100% DirectX(R) 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers.
    - 100% Windows(R) 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
    - 700 MB of uncompressed free hard disk space (plus 800MB for Windows(R) 2000/XP swap file)

    A sto se tice ovog previse zahtjevna to sam napisao jer sam vidio da se dosta raje zali da igra radi poprilicno sporo cak i na veoma jakim sistmima, sto je neopravdano jer graficki igra starno nije nista posebno.
    Po meni pravi problem lezi u tome da igra jednostavno nema dovoljno opcija za podesavanje grafike, najveci performance hit predstavlja iskljucivanje opcije "Force DX7" nakon cega se omoguci vecina efekata sto jednostavno postaje previse.
    Medutim forsiranjem DX7 moda igra je vise nego igriva pa cak i na slabijim sistemima, a razlika i nije bas toliko velika
    Igrao sam na 1024x768 sa AF, DX7, na slijedecem sistemu i igra je radila OK
    AMD Athlon XP 2500+, FX5600, 512MB
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Probao sinoc na svojoj konfiguraciji, sve high postavke sa 4x aa i ide dobro....sta reci, igra ima zadovoljavajucu grafiku, i zvuk mi je ok ali demo ostaje demo sa propustima i mislim jos da je prekratak...kako neko rece 15 min i gotovo. i nema snajpera :((
     
  8. Esh

    Esh HWB

    stvarno ne znam sta su (osim grafike) htjeli pokazati sa ovim demo-om. istina, vidi se da ce biti mnogo "zivlja" atmosfera i vise akcije, ali skidati 600 + mb za 10min igre je besmisleno...
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    ali kada je Free* zasto da ne ?

    usput,pravo mi se svida smoke bomb. i bolje uradena artiljerija :)

    Poz ;)
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    valjda će biti igra na samo jednom DVD-u da ne bude slučaj kao sa onom igrom the bards tale na 2 DVD-a (10 KM :D )
     
  11. Critical~

    Critical~ Aktivista

  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    da i ja docekam da imam free zonu za sve, flatrate : )

    600 mb je sad nista :D