Call of Duty: Black Ops 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 8, 2018.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

     
    Last edited: Mar 8, 2018
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ljudi unutar serijala, napravili serijal. xd
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa imali smo to godinama ranije sa Modern Warfare trilogijom :)
     
    Last edited: Mar 9, 2018
  4. Loki

    Loki Komšija

    Da hoće opalit' jedan sale da su svi prethodni nastavci po 2.5 Eura :D Ja iza MW2 i BO1 ništa nisam uzim'o... čekam da bude džaba haha :D
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nećeš to dočekati jer CoD 2 i CoD 4 na steamu budu najviše -50% i to bude daleko iznad te cijene. Jedino da uzmeš konzolu neku i nađeš korištene kopije tih igara :)
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Ma znam i ja da neće biti zato sam i nabac'o one smajlije, a žao mi plaćat' "skupo" te stare igre... :)
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma bit ce bum kao i svaki cod, sto se prodaje tice, kvalitet je druga stvar.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pre-ordered, jebaji ga.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Glasine i sumnjam da nece bitgi SP: Black Ops 4 will lack a campaign, possibly feature Battle Royale.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Battle royal a ne mogu veci lobi od 6 v 6 napravit :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako su ljudi nemastoviti, to je chudo..
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Potvrdjeno, nema campanje, samo MP. Zato imaju 3 zombi moda i battle royal. Kako sam razumio igrat ce se preko Battle.net-a.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Ovo je prvi CoD koji neće imati kampanju, je li tako? Interesantna odluka..
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Voze BR hajp tako da su bez kampanje smanjili troskove a cijena ostala ista. Plus mikrotransakcije, lootboxovi, vjerovatno placeni dropovi itd.

    A gledam rainbow six koji ce imati podrsku narednih sedam godina sa free sadrzajem kosta 10€.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Upao sam u closed beta, zbog preordera. Aj valjda ce valjat nesto barem u njoj, a i vrijeme bi bilo da se vratim MP sceni.
     
    zoi likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    I ja definitivno razmisljam da kupim. Veoma me obradovala cinjenica da sada ide preko Battle.neta sto znaci byebye cheating pricks. Nece vise biti na hiljade igraca sa raznoraznim hackovima.

    Navodno ce biti dedicated serveri (na kraju ce reci da je to samo za BR mod) nece vise biti jetpackova (super). Bice svakako veoma interesantno.

    Jos vise polazem nadu u kvalitetne meceve kada procitam ovakve komentare cheatera:
    https://www.systemcheats.net/forum/showthread.php/27376-Black-Ops-4-playable-on-Battle-net