1. NAILS

    NAILS Moderator

    Zove me prijatelj da mu vidim Toshiba Camileo S10 model. Zeli nešto u ovom fazonu kupiti. Ne znam koliko bi izdvojio keša ali, ova Toshiba Camileo S10 košta oko 300KM pa ne vjerujem da bi prelazio 350KM.

    Ako neko ima šta prepoučutu u ovomj cjenovnom rangu i da je sličih dimenzija kao kompaktni aparati. Hocu reci, ne vjerujem da bi išao na neke masivnije modele kao što su HDR-CX11E, DCR-SR100-HDD..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljivo da se niko ovim nije zanimao. Da li moze neki link domacih radnji da uporedim cijene i performanse pa da mu mogu prfeporuciti makar po specifikacijama.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Misljenja sam da je za te pare bolje ganjati nesto polovno od Sonya ili Canona.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisma pitao ali mislim da ne bih isao na polovno ( ni ja nisam pristalica polovnih stvari). Nije mu neka ekstra namjena vec mu digitalni aparat "otišao" pa kada vec uzima nesto novo, ovaj put oduclucio da uzme kameru.

    Kao sto rekoh, da li ima neki domaci sajt da vidim kak ose kreču ovi "slim fit" camcoderi?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Kreni s ove stranice, pronadji sta ti se svidja pa cemo onda traziti ovdje :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak sam mislio da mu nešto odaberem sa domaceg tržišta jer ne znam da li svi ti modeli mogu da se nađu kod nas. Cudi me da niko ovdje nema iskustva sa nekim sličnim kamerama. Ocito mobiteli/di. aparati cine svoje.

    Nista. Pogledam u ZE sta ima od svega toga pa mu onda po specifikacijama ili po nekom reviewu odaberem najbolji model.