CardSharing, iskustva, misljenje, prijedlozi?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zer0, Jan 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ako je pogresno mjesto za topic, nije namjerno, ali evo tu je bilo rijeci o HD tehnologiji, pa sam mislio tim putem i ja da krenem..
    Da skratim pricu, novi PC, Skystar HD itd..doslo se do cardsharinga..medjutim vrlo brzo sam se uvjerio da ljudi koji nude CS na pik-u ili marketu ili slicnim mjestima, jesu izuzetno jeftini, medjutim usluga nije kako treba..evo recimo sad sam imao testni period, i HD kanali su sjeckali i trzali npr: MTVNHD je bio poprilicno dobar ali bi trznuo ili zastopao svakih 10 min. Sto se tice SKY DE, Discovery HD, Eurosport HD, NatGeo HD, su trzali svakih 5 sec. Pokusao sam koristiti razlicit softver, najbolje ipak prolazi dobri stari AltDvb sa recimo Cyberlink i AC3 kodecima..probao sam i DVB Dream sa CoreAvc kodekom..i svasta nesto...ping mi je recimo 92ms.. ako neko ima iskustva, volje ili savjeta, kako izvuci najvise od svega ovoga ili prijedlog za neki cardsharing server koji bi bio najbolji, bio bih zahvalan. Ili ako neko generalno zeli da podijeli isustva oko slicnih stvari..

    0
     
  2. Esh

    Esh HWB

    CS u obliku koji navodis nije legalan i zbog toga diskusija na forumu nije dozvoljena.
     
Thread Status:
Not open for further replies.