1. [tota]

    [tota] Aktivista

    Pošto sam lud za kućištima :D uzimam neko do 1200 kn. Znam da će te svi pomisliti "jao budale" ali pošto ne igram igre jači PC mi ne treba ali ne bi smetao jedan :). Pošto sam misliti kupiti u Hrvatskoj jer je u nas ponuda slaba samo plus ima nešto. Mislio sam kupiti u Linksu jer čini se oni imaju najbolju ponudu. Aj pogledajte pa vidite kućište i napajanje do 1200 kn.
    Meni se sviđaju Antec 1080 AMG sa 430 W napajanjem, Chiftec BIG Dragon sa 360 W napajanjem i nekoliko Chifteca koje su momci iz Linksa modali i prodaju ih. Aj vidite :)

    Hvala unaprijed :D
     
  2. antonio

    antonio Aktivista

    Meni je ludo ono diabolic. :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    ja sam fan thermalte xaser 3: )
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Mugdo ti opcinio mozak... :lol:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    aha, jednom je malo falilo da ga odnesem:)
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa sto nisi pod ruku?

    Ja sam tako planirao uzeti 22' monitor iz skole, al sam skuzio da mi nemoze stati u torbu jer sam taj dan ponijeo jos i fiziku, pa mi je torba bila mala. :D
     
  7. antonio

    antonio Aktivista

    Ti bi utrpo monitor od 22" u torbu???
     
  8. Esh

    Esh HWB

    pa mozda je rusak - torba ko one sto se nose na more i sl.. mozda covjek svaki dan janje ponese u torbi do skole, znas kako je :)
     
  9. antonio

    antonio Aktivista

    Da znam kako je kad covjek ne marenda ujutro, onda mora nesto prigrist u skoli. :lol:
     
  10. kenci

    kenci Aktivista

    heh 1200 maraka.. hehe.. ja sebi uzeo high tower.. codegen.. 150 maraka.. nebi dao 1200 za kuciste.. nea shemse ba
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    300KM ima za kuciste.

    BTW: to codegen se nemoze mjeriti sa nekim kvalitetnijim aopeon, lianli-om i ekipom :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    provjeri kurs kune i KM:)
     
  13. kenci

    kenci Aktivista

    hehe.. zezno sam se.. ja kontao KM.. a ono pise KN ups.. al opet.. 1200kn nebi dao.. kruna danska je jacine kao kuna..
     
  14. kenci

    kenci Aktivista

    kvalitet.. ili dizajn ;)
    nemas pojma kako sam ja uradio svoje kuciste... sve je to isto.. samo je shminka u pitanju ;).. prije jedno 2 mjeseca sam ucvrstio kuciste "samo tako".. kakav aopen, thermaltake i lianli.. covjek kad rucno uradi, puno je kvalitetnije nego fabricki ;)..
    oni jesu nadjidjani.. i nashminkani.. materijal je isti.. ;)
    zato i jesu skuplji.. puno vas grijesi kod toga.. ako je skupo, ne mora znaciti da je kvalitetno.. stvar se moze kupiti jako jeftina, i mala modifikacija.. bude perfekt..
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    A sta ako covjek nezna raditi sa alatom? ;) .
     
  16. kenci

    kenci Aktivista

    nek da nekom drugom ko zna.. opet moze jeftinije proci..
    vama ako je skuplje, odma mora biti i bolje..
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    a sta ako nitko koga zna nezna sa alatom raditi? :)
     
  18. antonio

    antonio Aktivista

    Pa neka onda netko koga on zna nade nekoga koga on nezna a da zna raditi s alatom. :lol:
     
  19. kenci

    kenci Aktivista

  20. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam isto kupio neki šit za 300-ak kn i kvaliteta/debljina lima i završne obrade je kao u prijašnjeg aopena (brijem da je bio qf50), al naravno prednja maska je smeće totalno, sad kontam nešto napravit u stilu ovog novog mekintoša.