CeBIT 2010 reportaza - I dio @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 16, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    L: https://hardwarebase.net/reportaze.php?a ... taza_id=92
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  2. GW

    GW Moderator

    Šareno. :D
    Kad će drugi dio?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Veceras ide i drugi, finalni dio, vjerovatno jos desetak firmi. Nije da je bilo bas nekog "uzbudjenja" kao prethodnih godina.
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    U iscekivanju sam :)
     
  5. kAcA

    kAcA Aktivista

    Hocemo i sliku atraktivne hostese iz Sapphire-a :mrgreen:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Eh, to nema. Bio sam zauzet vozikanjem :)
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    A seke sa CM štanda? :mrgreen:
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa dajte, nije bio u rio dižajneru na paradi :smt005 :smt005
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Kolinsb, svaka cast, hvala na podrsci :) OK je ideja, obicno se i to prije stavljalo uz ove sajamske reportaze, no kad ides sam, za te extra aktivnosti nema vremena, da ne spominjem da su to na nekim sajmovima "banovali", na CeBIT-u se stedi itd. :)
     
  10. Looney

    Looney Komšija

    Iskreno nije se imalo šta puno ni slikati. CM, XFX, Tt i APC su imali hostese vrijedne spomena :mrgreen:
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    što smo upuceni :mrgreen:
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    Ko je to sve bio na CEBIT-u ???
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa valjda sam enis. da je isao dog, sad bi garant gledali i slicice hostesa, umjesto ovog drugog hardware-a :smt003
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    De malo, smirite te hormone :D Samo vam zene tj. hostese u glavi ((:)

    Ja bih izdvojio Radeonke 5800 i 5900 serije, te G.Skill memorijske module.
     
  15. Looney

    Looney Komšija

    Treba izdvojiti i ASUS Ares. Iako nedostižna za većinu nas to je predobar komad hardware-a :)
     
  16. GW

    GW Moderator

    Meni samo nije jasno kako su uspjeli 5970 ohladiti sa samo jednim ventilatorom. Druge custom izvedbe imaju po 2-3 ventilatora, u Asusa samo jedan. 300W ipak nije šala.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  18. GW

    GW Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. Esh

    Esh HWB

    To je jedan od problema koje moramo rijesiti sa novom stranicom jer smo djelomicno takav koncept svjesno gurali, djelomicno zbog dizajna same stranice.

    Sto se tice kartice, u pitanju je HD5770, tacnije model EAH5770 CUCore/2DI/1GD5.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    OFFTOPIC:
    Ja odem na pocetnu kad nisam na svom kompu. Kucam nesvjesno hardwarebase.net bez onog forum. prefiksa. A ovako naravno preko bookmarka direktno na forum, jedino ako se stavi obavijest za anketu ili neku sliku da vidim iz vijesti (ali opet to nije pocetna, to je vijest) :)