Circle the Cat

Discussion in 'Igre i konzole' started by kAcA, Jun 30, 2009.

  1. kAcA

    kAcA Aktivista

  2. ming

    ming Veteran foruma

    To Kaca, prekucao si internet.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobra, uspio sam iz 4-5 pokusaja :)
     
  4. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Nije lose, izgubio sam 20 min na poslu, al sam je stjerao u corsokak :mrgreen:
    Daj jos koji link, nesto mi se ne radi danas :)
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I ja je ev utjera :D


    Samo trebali su stavit kakvu "nagradu" tipa "congratulations, you are smarter than smart cat" :) Ovako samo nestade i ponovo slobodna :(
     
  6. GW

    GW Moderator

    Niđe veze igra. Iz drugog pokušaja završih.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

  8. Shenron

    Shenron Komšija

    glupa macka. jedva sam ju zatvorio :oops:
     
  9. mobsterc

    mobsterc Overclocker

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    imam 7 kuglica i onu skicu. Ubacim ih kao na skici i nista se ne desi, damn..
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja zapeo na istom :)
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ko kaze da je ona skica namenjena za to mesto ;)
    @pelikan, savetujem da editujes post jer sadrzi spoiler. Izbrisi taj broj i navedi kao hint kako doci do njega.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    A pise kad 2x kliknem na neki objekt "You can drag this", al nema sanse povuc bilo gdje ista.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    EDIT, skonto, mogu miran spavat :)
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    To drag sluzi da bi se dobilo ono sto je pelikan gore opisao.
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  17. GW

    GW Moderator

  18. nFare

    nFare Komšija

    Evo se zadeverao oko ovog sat vremena, imam kombinaciju za onaj sef medjutim ne znam kako funkcionise ona brava odnosno kako potvrdit kombinaciju ako je do toga uopste, imas li kakav hint? :D
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jesil siguran da imas kombinaciju? :D

    Ako si dobio ono XX=nesto, onda moras jos trazit.

    A ev hinta.
    Npr ako si gledo LOST, pa u otvoru je bio sef, i kad su jednom govorili kombinaciju kazu "23lijevo 18 desno 45 lijevo".

    Pa ce ti to pomoc, vidices :D

    EDIT: Ja sam zapeo isto, mada podavno al nisam igro, jednu noc nesto nisam mogo skontat, i odtad nisam dalje. Na onom lijevom "sefu", tj onoj kombinaciji sa bojama. Nekako osjetim da sam blizu, al fali mi ono nesto malo pa da ukapiram :D
     
  20. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ma bjeziii, citavo jutro igram. Jedva zavrsih :D
    Skroz je zanimljivo, pomalo konfuzno ali najveci nedostatak je sto nema nikakve interakcije kursora. Ne znate da li se nesto moze korsititi ili ne, bukvalno klikas ko lud. Medjutim, par zagonetki ne bi bilo moguce izvesti da je tako, tj. bile bi previse jednostavne.

    Sto se tice sefa, ne trebas nista potvrditi, sam se otvori kada 'utipkas' dobitnu kombinaciju. Problem je sto je moras unositi obrnuto od logicnog (bar meni). Gdje je pisalo right, trebalo je left (ako u obzir uzmemo kazaljke na satu). Tu sam izgubio dosta vremena jer sam bio 'siguran' da imam kombinaciju a nikako nisam mogao da bi cisto onako iz zezancije, probao obrnuto i upalilo je.

    Sto se tice lijevog sefa, kombinacija se nalazi na koferu :D