Circle the Cat

Discussion in 'Igre i konzole' started by kAcA, Jun 30, 2009.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    AAAAAAA ne govori nista :D

    A i mene je to malo zbunilo, al cim sam probo onako, probo sam i obrnuto, i otvorilo se :D


    A inace sam prvo pola sata pokusavo sa XX i onim brojem (da ne otkrivam, mozda ga nije nasho). Recimo da je 10.

    Pa probam xx rimski 20 znaci, pa okrenem 20, pa 10, pa onda 10 pa 20, pa svasta nesto, mucio se pola sata :D
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Dobio sam ja to zato ti i kazem, onaj laser mi je pokazao kombinaciju sefa, plus nepoznato "XX" koje sam isto pronasao :), no nije mi jasno kako brava funckinonise, ako recimo idem 9 lijevo pa bi nekako to trebao potvrditi pa dalje da idem 24 desno itd.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa eto napisa mobsterc, samo okreci :D
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ko stavi ovo u najgorem periodu godine... Izgubih bruku sati, al sam valjda do kraja stigao skoro, imam 2 kljuca i otvorio sam ono sa sahovnicom, jos samo to da skontam i valjda je kraj. Ubile su me one note glupe.
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    A dok sam ja pisao on vec odgovori...

    Nece pa da si pita, ko da gledam zjanit cu dan na ovome :twisted:

    Edit: Da se razumijemo da li je uopste XX="onom broju" sa ceduljice ili da trazim dalje? :)
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa evo pise 13R na pocetku. Samo klikni (mislim) desno od ovog centra, i cekaj da dodje do 13 (mozes pustit mis prije 13, da ne bi preletio, pa klik po klik dok ne dodjes na 13), i onda ides kliknes lijevo od onog centra i do sljedeceg broja i tako variras. Ako ne ide, onda samo obrnuto. (mislim da je ovo prvo, kad pise L, da treba kliknut lijevo, a ovo se okrece desno, znam uglavnom da je bilo malo nelogicno, al opet nisam nikad barato sa sefom pa i ne znam :D)

    Ja ev zapeo na drugom ovo. Joj nanervira se.

    EDIT: Joj taman bio nasho ideju, i ima smisla i sve, i nece =(
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Ima li kakav pajser da se ovo razvali :twisted: , nije ovo zdravo nikako, poceo sam se znojiti :) , vidis drugacije su kombinacije svakom izgleda, da ne bi mogli djonit, meni je 9L prvo... Nece pa nece.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa jesil probo, kliknut LIJEVO od one drske u sredini, i okretat sve dok ne dodje na 9? I onda klikni DESNO pa okreci do broja, i tako sve predji. Ako ti je na 9 stalo poslije prvog, ne moras preko nule prec do tog sljedeceg broja, samo dodji do njega, najkracim putem, mozda te to zeza.

    I ako nece ovako, probaj obrnuto. Gdje god bio taj pokazivat, ti klikni DESNO i cekaj da se poklopi da 9, i onda LIJEVO dok ne dodje na taj sljedeci i tako.

    Ja sam eto iz drugogo pokusaja uspio, prvi smjer nije bio OK, samo pokuso suprotno (samo nastavio, nisam vraco ni na nulu nit ista) i sve bilo uredno, otvori se sam.