CM HAF 932 - kućište za igrače

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Aug 7, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link (sa slikama!): http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... est_id=633
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ocel biti ovoga , na recenziji ?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Mislis na neki quad-SLI ili bas na kuciste?
    Od kucista bi na recenziju uskoro trebao Cosmos S, a za HAF-a cemo vidjeti kada ce na trziste. Uglavnom, mi smo spremni :)
     
  4. JasonH

    JasonH Aktivista

    i quad sli i kuciste :mrgreen:
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    OMG, uz ovo ti ne treba usisivac u sobi. Magnet za prasinu.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ni usisivač nema 3 230mm ventilatora...
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Provjerit cu s CM-ovcima kako oni zamisljaju rjesavanje problema sa prasinom s obzirom na veliki broj otvora, postoje neki filteri, ali je efikasnost upitna.
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Usisivac sa filterom je ipak samo usisivac
    ;)
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Dobio sam odgovor od CM inzenjera. Nemaju namjeru da dodaju neke posebne mehanizme za borbu s prasinom jer je valjda jedini cilj za ovo kuciste omogucavanje dobre ventilacije, odnosno stvaranja visokog protoka zraka unutar kucista.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    dali ima neka alternativna nadoogradnja filtera za HAF, il je sta u medjuvremenu dato kao opcija???
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    DIY. Imaju one mreze za komarce, vrlo je sitan razmak izmedju onih niti pa mislim da moze drzati prasinu. Pogledaj u OBI-ju, iako sumnjam da to sad ima jer je to ljetna djidja.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    ma nije sad potrebno, al smekim HAF-a pa da vidim dali su dali neku dust filter opciju, kao sto ti rece, nebih rado da igra ulogu usisivaca :lol:
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Nije se dizajn mijenjao niti su oni ponudili filtere za to kuciste kao opciju. Mislim da imas sasvim dovoljan broj njihovih kvalitetnih kucista sa dovoljnim brojem "otvora" i odgovarajucim filterima.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    ako ti nije prob da mi ih nabrojiš u cijenovnoj klasi hafa ?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Bas simpaticno pitanje s obzirom da je Haf u sredini njihove ponude, zajedno sa Stacker 810 i 830 Evolution te Cosmos 1000, dok ispod idu Centurioni, a iznad Cosmos S, ATCS 840, Cosmos 1010 i sl.
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    Hvala najljepsa na odgovoru, odoh da malo zurfam i rivjue da citam... :smt006
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Uskoro u prodaji, HAF 932 za AMD (ATI?) fanove:

    [​IMG]
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao, Looney ce ovo morat imat. :mrgreen:
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    uz njega poklon auto pripadajućeg stajlinga:

    [​IMG]
     
  20. pac

    pac Komšija

    Onaj prednji donji dio isto grijalica :lol: