CoD Black Ops 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 9, 2015.

  1. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Izgleda dobar a ima i crysisovih detalja
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    i ovjde PC verzija ima memory bug, 980 TI zakuca, tek sa Titan X (12 GB) radi bez trzuckanja, a zauzme nevjerovatnih 8.5 GB V-rama.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci sad dobro dodje 8GB na 390/390X, lol.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma ovo je pravi crysis :D nema ovdje COD-a mrve haha :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    http://steamcommunity.com/games/311210/ ... 8743901927

    Kao da poštara na vratima pitaš kako podesiti igru. Jbt kako ih više nije stid izbacivati ovakve maloumne portove. Cuj edituj ini fajl, podesi FPS ispod Hz-a ali upali vsync.. pa moze li gora kombinacija. Cudo nisu rekli ugasi monitor.

    Ovi portovi godinama sve gori i gori. Zasto jednostavno ne prestani izbacivati za PC i da ne levate narod. Ali, dok je ovaca..
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    probao Reloaded verziju, split-screen, ide igra ok na 1080p, neki medium detalji. al ne radi zombie, pa sad uzeh na G2A Steam global key, 65 KM izadje. Vrijedi radi split-screena i zombija uz pivce :)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    ludnica koliko RAM-a trazi, prva igra da treba vise od 12GB RAMa.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    al ram usage meni bude na 60% (od 16 GB).
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda ode ostalo u virtual memory. Koja ti je vrijednost VM? Isto zavisi koliko ti sistem uzima, meni prije pokretanja igre vec 4GB zauzeto. I sto dalje ides kroz igru sve vise RAMa zauzeto, kao da bi jedan patch dobro dosao.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj fix pomaze kod RAM leak-a http://www.game-debate.com/news/?news=18515&game=Call
    S tim sto ja uopste nisam imao ovu komandu vec sam dodao na dno
    Code:
    //Thread count for handling the job queue 
    WorkerThreads = "2" // 2 to 4
    EDIT: Cini mi se da je ovo jedan od najboljih COD singleplayera, kao da igram crysis :)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao je vec neki patch,Steam ga skide sinoc. Steta sto ima samo jedna mapa za zombije, BO1 i BO2 su imali 3-4 koliko se sjecam
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    taj patch je za i5 cpu-e, to sam stavio, bez tog bilo nemoguce pokrenuti igru.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Video game publisher Activision is announcing that Call of Duty: Black Ops 3 has managed to uphold a series tradition by becoming the biggest entertainment launch of the year so far, having generated sales of more than 550 million dollars..
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ma mašinerija tuče brale moj samo tako. Svi nešto pričaju CoD ovo CoD ono a na kraju ga većina kupi. I zašto se EA i Activision ne bi ponašali kako se ponašaju kada to funkcioniše.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ko kupi? ako mislis na raju s hwb.a, nisi onda u pravu.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    CoD kupuju uglavnom casual gameri koji ne piratiziraju, a imaju love. A takvih je puno u razvijenom dijelu planeta.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mladja populacija je glavna musterija CoDa. Plus dosta raje uzme samo radi zombija. Ja sam kontao uzet ako zombiji budu nesto specijalno, ali i zombiji su mi MEH. Tako da pass.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dobio sam HD5770 1gb neku super clocked verziju od gigabyte,kakve su mi sanse da se malo poigram COD Black Ops 3 na minumumu? Vidim da je ispod preporucene minimalne al opet bih volio da cujem iz prve ruke,na neto sam nasao da je minimum GTX470 dok neki igrac sa 480kom prijavljuje 90fps na 1440p sa AA tako da mozda i imam neke sanse.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Problem je sto igra nije optimizirana. Ne znam da li su je zakrpili.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Igra uopste nije zahtjevna samo trazi puno rama i vrama. Meni sve na max a sjenke na high ide u 60 fpsa al trazi 16GB RAMa.