CoD Black Ops 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 9, 2015.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa sta sad to znaci,hocu li se ja poigrat na 5770 ili necu? Skidat skoro 50gb mi je mukotrpno. vrama nemam vise od 1gb a rama imam 8gb al bi mogao imati 12gb jer imam u drugom kompu 8 a ne treba mi vise od 4.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam, probaj :). Ili cekaj jos nekog da odgovori al sa slabijom grafom.
     
  3. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    Kod mene sa 5850 1gb i 8gb rama igra je uzasno trokirala na medium//high detaljima 1080p.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije ni cudo sto ova igra trazi ovoliko RAM-a i VRAM-a, po meni ovo su do sad najdetaljnije teksture (naravno kada je sve na extra). Meni je SP do sad najbolji sto se tice COD nastavaka.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je bas los SP, kako vrijeme ide SP im je sve losiji. Kad se samo sjetim SP-a kod MW1, ih...
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, MW1 je bio bas extra al ovi poslije nastavci su toliko pokvarili sve da mi ovo dodje ko najbolje od CODa :D. I meni bas suprotno, sto dalje idem sve mi bolje. Jest da je sve na isti fazon ali ima smeka i natovarili su igru detaljima i efektima u pojedinim scenama da se fakat zapitas kako to sve ide na postojecim masinama a 60 fpsa u cosku :).
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Black Ops 2 je za mene imao fantastičan SP .
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Probah sada preko vikenda kao weekend demo i moram priznati da me nakon Advanced Warfarea i te kako iznenadio multiplayer. Dosta je igrivija, likovi se brže kreću, iako sam imao ping 100 u pojedinim mečevima mogao sam ostvariti dobre rezultate, bacanje bombe su konačno riješili da ne djeluje kao da ispaljujem interkontinentalnu raketu sa jednog kraja planete na drugi a kvalitet zvuka me definitivno podjsjeća na kvalitet kakav je bio u World at War, poslije dugo vremena mogao sam da čujem protivnika odakle dolazi ili odakle tačno puca.
    Treyarch se zaista potrudio i odradio dobar posao, da ne ulazim sada u balans oružja i klasa, to nikada neće biti u potpunosti izbalansirano, ali zaista sam se zabavio igrajući MP kao nekada.

    Gledat ću da se dočepam originala jer ovaj trud developera definitivno nagrađujem.