COD Ghosts

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 26, 2013.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bilo bi dobro da makar svaki treci COD bude WWII. Kao sto sad imaju MW i BO, da se doda i WWII.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ali da neki 3. razvojni tim radi na ww2
    tako da se bar mozes nadati da ce napraviti igru kako treba
     
  3. metallac

    metallac Aktivista

    Ma nema od CoD-a nista... Kada se sjetim kako se cekao CoD 2 uhh to su bila vremena... Poslije MW nista nije vrijedno igranja...
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam cod2 u lanu vecinom igrao, tad je bila bas uzivancija
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    MW2 je bio zadnji CoD koji mi je pravo legao. MW3, Black Opsi (zadnji nisam ni igrao), ovo sranje od 26 GB ne pada mi na pamet instalirati a kamoli sad se zakaniti i skidati. CoD 2, Toujane, kar98 vs lee enfield, nikakvi perkovi i slične gluposti, klasični MP, bez DLC-ova i sranja - kakvo je samo to doba bilo :cry:
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni ovaj ghosts jedna od rijetkih fps igara a da mi fov pravo lezi. Iako je 65 stepeni cini mi se da je veci i nema nikakve vrtoglavice, nesto slicno kao i u crysisu. Evo igram kampanju ponovo :)
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ona faza pod vodom je mrak. :D

    Nekako me stimung podsjeca na prvi MW i misiju u Cernobilu.
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja u klanu šutao par godina; MightyForces forever! 8)
     
  9. rama

    rama Aktivista

    MF je imao solidnih igrača. Mada je FDS bio najbolji. :smt007 :D
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nisam ja pucao u klanovima, kod mene je vise onako kad se raja skupi pa iz zajebancije pucali.

    prije smo svaceg igrali, posebno flatout, pa koja je to drama bila ono sudaranje, heh, ne sjecam se kad sam zadnji put sjeo u neki klub i zaigrao s rajom, sad udjem vidim ljudi vise po fejsu i odmah izadjem

    sry za mali off
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Milja sati cod2 samo sto je xfire brojao in-game.. a sigurno jos toliko bez xfirea

    Evo i jedan screenshot da se podsjetimo kako je babuka prasio guzove.. Rifle only server, sumnjam da je iko srusio ovaj rekord..
    [​IMG]

    Sto se ghosta tice uzasno je neoptimizovan, i zahtjevi su presmijesni s obzirom da s grafikom nisu odmakli od proslih nastavaka, a njih se moglo vrtiti na max postavkama na masinama koje su hardvarski par godina zastarile. Razumijem da nova generacija konzola podize standarde za zahtjeve, i da su developeri samo to i cekali ali sramota je da BF glatko ide a ovo stuca pomalo..
    I usput, gdje je u postavlama vsync, jer znaju naletiti horizontalne linije na ponekom mjestu.
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    koji shit od igre jebote xD
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Stavite na 02:19. Wtf, kakve ono 2D cigle lete nakon eksplozije?! Isto Quake 1 :lol: :lol: :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako neko slucajno naidje na probleme sa igrom u smislu izbacivanja na desktop, freeze i sl. sa ATI karticama, potrebno je da podesite u CCC-u teselaciju na 4x max. Meni se desilo, a vidim i masa raje ima isti problem od prvog dana.
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    ne bi rekao da su 2D tzv sprite , prija ce biti low poly modeli samo sto im je ogranicen broj rotacija, i jos u ovom slow mo dodje do izrazaja, jer vidis na kraju da te cigle vrse interakciju sa okolisem ( malo odskoce ) mad anema logike ako nesto pogodi APC da iz njega izljecu cigle :)
    A moguce je da je i flip book teksutra, malo napredniji oblik sprite-a.

    Ima scena gdje mi na 360 izgleda bolje nego na PS4 mozda je do mene sto ja volim malo tamnija osvjetljenja :lol:
     
  16. RaP

    RaP Komšija

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni simpa, snoop je cool. Objektivno gledajuci, tuga.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da igram CoD, uzeo bih :D