Colin McRae: DIRT & DiRT 2 & DIRT 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Goranstein, May 24, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Mašala, što nas ima! :mrgreen:
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne zna se ko koga... I pored torenta oni ganjaju neke lijeve stranice i premiume za patch :lol:
     
  3. metallac

    metallac Aktivista

    Da bi igrali multiplayer OBAVEZNO skinite Dirt 3 Update 1
     
  4. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Meni nesto ne funkcionise, kopirao .dll i teknohelper u folder Dirt3, pokrenem Hamachi i Teknogods ( sve kvake pozelene) udem u igru, multiplayer, LAN, custom game, find networks, pritisnem F12, kaze onaj glas working ali ne nade niti jednu mrezu, zna li neko u cemu je problem, mnogo puta sam pokusao ali nista....
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Imaš li update 1 instaliran
     
  6. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Ne, sad pretpostavljam da mi on treba?
     
  7. metallac

    metallac Aktivista

    Dogovoreno je da večeras ne treba, ali od sutra SVI igramo sa UPDATE 1
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mene kickuje automatski poslije 4-5 sekundi nakon starta utrke, ne znam koji mu je djavo.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    haman smo jedino ti i ja na 1.1 xd
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I xtrage je cini mi se, ako sam upratio ko je ko, i pokrenemo sve normala ali mene kickuje :S Sat vremena mi propade i jos se iznervira :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Što me prepadoste s tim Updateom, jos kad sam vido 500MB... hajd sad nabacim sve, valjda vas ima još uvijek :)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    alt+enter
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Za veceras svi patch v1.1 instalirajte. Sinoc smo bez problema igrali ja, King, Reventon i Pelikan. Mujka i metallac su se gubili stalno. Ne znam je li vama trojici koji ste igrali sta lagalo? Valjda je 430kbps dovoljno da se normalno igra.... mene gamepad pravo handri izgleda. ne mogu nikako smotati puni ccccc npr. u lijevoj krivini uvijek odem do desnog branika :(
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam patchovao igru sinoc..

    A da vidis kod mene gamepad,sav se raspao,nasao neki jeftini stari kinez kopiju od PS2 haha..


    Samo me nervira sto svaki put kada pokrenem igru moram namjestiti kontrole..


    P.S> vidim modovi radili posao,sve pobrisali.. :lol:
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Piroman je sinoc bio dobar, samo me izlupo malo je reci iako smo bili u istom timu. :D
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    I mene je Collins hahahaha..
     
  17. metallac

    metallac Aktivista

    Mene grafička zeza grije se mnogo i gasi mi se komp... Moram danas kada dodjem sa posla viditi koji joj je djavo...
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma nemoj mi reci ccccc ja motam lijevo u onoj velikoj krivini, kad me neko spuca u lijeva vrata i odgura do branika... :smt005 :smt005 :smt005
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahahaha ostavio si otvorena vrata pa rekoh da ti ih zatvorim .. :lol:
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    koji si ti opanak :p :p :p :lol: