Composite to SCART adapter

Discussion in 'Računari i komponente' started by Konjislav, Feb 19, 2010.

  1. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Gdje se ima kupiti u Sarajevu nesto ovako?
    Composite to SCART adapter
    Ne mora biti tacno ovako, tj. ne mora imati onaj S-Video ulaz, niti biti 2-strani, ali mora biti composite to scart (output).
    Hvala svima na pomoci.
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Robot, Mercator te svaki Audio/Video shop i servis bi trebali imati to a kosta 2-3KM.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ili u Konzumu.
     
  4. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Uzeo u Robotu, Hrasno, prije godinu.... 4-5 KM....
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Orbiter, electronic centar itd.
     
  6. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    imam ja jedan sve to ima moze se i ukljuciti skart u njega lud sav nekakav :D Imao sam i obicni ali sam dao djevojci za dvd ako ne nadjes mogao bih ti ja nekada ponjeti to prema gradu.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sebi uzeo u OBI-u prije par mjeseci. Bas takav kao na slici :)
     
  8. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Jucer sam uzeo Composite to SCART kabal u Robotu na Hrasnom, ali mi nesto ne radi, tako da cu radije probati samo sa adapterom, jer mi ionako ne treba dodatni kabal, nego samo adapter. Gdje ima najblizi OBI u Sarajevu?
     
  9. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Najblizi i jedini ti je iza Ilidze dole starim putem kad krenes da se ukljucis na autoput. Tj. kad krenes na zadnju ulaz u Vrelo Bosne na parking vidis one kao zastave OBI i odmah nakon pumpe ti je skretanje ;) Ja do sada nisam imao prilike da koristim kablove samo adaptere. Jedan imam drugi sam kao sto vec rekoh dao djevojci meni sve odlicno radi :D xD
     
  10. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Eto ako budes kad isao u grad, prozovi me ili posalji sms na broj 061/560-161 da se dogovorimo oko tog adaptera koji ti vise ne treba.