Cooler Master nagradna igra [16.11-30.11.]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Nov 15, 2008.

  1. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Nikad na nekoj nagradnoj nisam dobio nesto i nisam opitimista,ali znam dobijam ono raskosno kuciste.
     
  2. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ev . odgrah i ja , nisam neki Hardware freak , ali za ovako primamljive nagrade , pitanja su cak veoma laka , samo sam bio pogrijesio na prvom , ostalo je bilo poprilicno logicno , 2 stvari da kazem print screen i malo mozga treba za sva pitanja.

    Anyway da mi je bilo sta , makar da se obradujem , pa da je to sam i kapa sto neki kazu :D.

    GL svima. :D
     
  3. glc

    glc Novi član

    primih mail pa rekoh hayd da pokusam, odgovorio sam sve iz drugog puta ;D xD

    Oprema im je odlicma ;)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Pa vidis kako bi drugacije upisao prvi post na forum?
     
  5. emir_m

    emir_m Novi član

    evo i ja zavrsih sa odgovorima. da mi je dobot bilo sta pa makar to bio i CD.
    hahahahahhahahaha, salim se naravno...
     
  6. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    A hoce li biti unikatni dobitnici ili ce jedan igrac moci npr 3 nagrade da osvoji (po imenu prezimenu i mailu)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Zabranjena je prijava na isto ime i prezime / mail vise puta.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Neko se onda odo :D
     
  9. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Hmmm ja nisam , samo pitam!



    EDIT: Zbog retardacije komentara , obrisan je visak :roll: morao sam :smt003 .
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    mozes se furati koliko hoces ali bez ukupnog broja prijavljenih nema te matematike koja ti moze pomoci
     
  11. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    EDIT: Zbog retardacije komentara , obrisan je visak :roll: morao sam :smt003 .
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    mislim da ne mozes pretpostaviti tek tako (dodaj 10%, dodaj 50%) i upravo u tome lezi problem jer ce ti tacnost biti manja od 60-70% (sada je i ovo moje tacno manje od 70% :mrgreen: )
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Evo hint od mene, nije ni blizu. :mrgreen:
     
  14. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    EDIT: Zbog retardacije komentara , obrisan je visak :roll: morao sam :smt003 .
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Stvarno mi je zao sto nisam dobio jos par nagrada sa strane da nagradim ove "inovativne-saljive" postove u okviru teme :)
     
  16. nomad

    nomad Novi član

    Marketing je cudo ali neka se neko sjetio da treba nesto i dati da bi se zaradilo :wink: u svakom slucaju hvale vrijedan potez ...
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja sam napisao deda mrazu da hocu napajanje i stavio u carapu, sad cemo vidjeti ima li deda mraza ili nema
     
  18. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    sto svima Enize kazuijem za igru nagradnu, pa cak i emailove saljes. nemoj, smanjujes sanse nama ostalima.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hahaha, dobar, dobar. :lol:
     
  20. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Ja vec poceo provjeravati email box a nije jos ni 30-ti.