Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Interesantno je to za Metro, ne bi covjek rekao na prvi pogled, ali kad malo bolje pogledas na najvisim detaljima, igra izgleda ko CGI, narocito kad kreature stanu protrcavati.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa Warhead izgleda losije od origi Crysisa, pogledaj u tlo pa ces da vidis da ima 50% manje detalja, zato valjda radi i nesto brze..

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Apsolutno imam iste performanse i sa Crysis 1 i Crysis Warhead, naravno ako je prije toga Crysis 1 patchiran na 1.1 patch minimalno.

    Sto se tice draw distance, nisam neke razlike primjetio, i u Crysis 1 se kamenja na 10 metara pocinju da iscrtavaju.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Al ce ovo biti mocno, ovako je Crysis 2 trebao da izgleda.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma bice flop kao i Crysis 2, zbog vrlo vjerovatno retardiranog AI kao na dvojci, gdje sa npr. snajpom pobrises sve one lignje kao od sale sa distance i usetas se fino.

    Igrao sam MP Crysis 2, hakeri su unistili igru a EA nije nista ucinila da ih sprijeci tako da malo ocekujem i od C3 MP-a.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mislio sam na vizualni aspekt.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Također, i to besplatno se moglo igrati mes'cini dobar mjesec-dva koliko im je trebalo da izbace patch a za to vrijeme serveri vrvili čiterima! Haos živi bio! :mrgreen:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Open beta je vani:

    [​IMG]
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ko ima stariju kartu:

    [​IMG]
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Realno druze sa GTX275 mogao si eventualno da vidis EA i Crytek logo, ipak je 2013 god i Crysis 3 u pitanju. :wink:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kad' BF3 ide fino sto ne bi mogao i C3 na low sa manjim mapama manje igraca bez destrukcije. Znam da su detalji i grafika kljucni u crysis naslovima ali eto..
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Al ipak je to multi-platform naslov, ako je 8800GT vrtila ok crysis keca na high, vrtit ce i ta ok trojku ;)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]

    Šta im ovo znači ? Koje to uslove ne ispunjavam ? Ima li gdje popis gdje piše koji su uslovi ?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj restart origina i slicno. Da nisi kratak sa prostorom gdje ti ide download igre i ako je prilicno malam, 3GB. Ulagvnom nema nikakvih zahtjeva.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    152Gb imam slobodno na Local Disk (C:) -u ,u kojem mi je folder "Origin games" gdje mi idu igre..
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Probaj da promjenis datum rodjenja, tako se mom rodjaku desilo kada je izasao BF3 Beta pa nije mogao da download jer je u Originu bezze stavio da je 1999 godiste.
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Cim se pojavila, ja sam kupio 8800GT i dobio sam uz nju crysis.. I bila je jedna od preporucenih igara da se crysis igra s normalnim fpsom, i zvjerka u svoje vrijeme s kojom si se mogao komotno igrati do unazad godinu i po na 17ci monitoru. Tako da bas i ne vidim poentu ovog tvog posta, jer je u vrijeme Crysis 1 8800GT bila masinerija dok je trenutno 275-ica low end teski..
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Skontat ces poentu kad skontas da je Crysis bio PC eksluziva i da dan danas izgleda bolje od Crysis dvojke ( koji je pravljen i za konzole). Detalji, texture, draw distance, fizika, AI, svako drvo unistivo, open world - sve je to naprednije i bolje u kecu ;)

    Crysis 2=Crysis 3, konzola radi.

    One mogucnosti sto su pokazali u tech demu, ona uber-realna zhaba i sl. su samo mogucnosti CryEnginea, zaboravi na to u igri. Ne isplati se njima potrosit jos milione USD da napucaju PC verziju sa tim svim fichersima.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2