Dell Inspiron 1520, BSod, pitanje oko nadogradnja rama.

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by genetsko.mekinje, Feb 2, 2011.

  1. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    Malo sam veci pocetnik sto se tice ovog,pojavljuje mi se BSoD, imam 1gb rama na lap-u i win 7, dojadilo mi je vise, hocu da ubacim jos 1-2 gb rama, caka je u tome sto nisam bas najbolje upoznat s memorijama :S

    Dell inspiron 1520 je u pitanju
    Eh unutar je 1gr DDR II 667 Mhz SDRAM, na njihovoj stranici pise


    citiram ih ˝Up to 4GB34 shared5 Dual Channel 667MHz DDR2 SDRAM provides blazing performance. ˝

    sad ima u genelecu ramova DDR II 800, 2gb i 1gb,200pin takems...Ne znam hocel bit kakih problema ako to uzmem i ustekam unutar.
    Hvala unaprijed.
     
  2. pac

    pac Komšija

    Mozda ces morati u raditi update bios-a. A nebi bilo lose kad bi mogao na licu mjesta isprobati dali radi kako treba.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Koji je broj BSOD greske? Ima li neki poseban razlog sto to povezujes s memorijom?
     
  4. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    insufficient RAM :S or nesto oko graficke, a graficka radi ko zvono...ma 1gb rama na win7 je nedovoljno, pokrenuto uvijek par programa (msn,chrome,winamp,torrent) i hocu neki dodatni program pokrenut,recimo word ili neki jaci program ( ne do Bog) onda se pojavi fantasticni BSoD. -.-''