DELL Laptopi - kupovina

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Morrowind, Jul 23, 2009.

  1. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Planiram kupiti laptop i pogledao sam ponude vecine kompjuterskih firmi u Sarajevu. Gotovo sam se odlucio da uzmem DELL, model sa 2.0 Ghz Core2Duo, 4gb rama, 320 gb hdd-om. Zanima me vase misljenje o dell-ovim laptopima. Ovaj model je nesto vise od hiljadu i pol maraka, da li je to OK cijena?
     
  2. perke

    perke Aktivista

    Dell je beton, gledaj samo da bude 6cell baterija...koji model ?
     
  3. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Hvala na odgovoru, radi se o modelu Studio 15. Jedna od stvari koja me najvise privlaci je 3 godine garancije.
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Uzmi brz puno razbijanja glave.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Cini se kao sasvim ok izbor s obzirom na komponente te cinjenicu da je masa prihvatljivih 2.5 kg za model sa 15.6" ekranom. Ne znam koliko bi bila doplata, no obrati paznju da imas mogucnost nadogradnje sa ATI Mobility Radeon HD 4570 256 ili 512MB, sto je znacajan upgrade u odnosu na Intelov IGP, no to je cisto pod uslovom da od notebook racunara ocekujes nesto vise osim office + multimedia zadataka.
     
  6. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Radi se upravo o modelu kojim ima graficku ATI Mobility Radeon sa 512 MB. Sudeci po ovome sto ste napisali nemam vise
    razloga da se dvoumim. Hvala svima.