Dell Optiplex gx 400 bez hdd-a

Discussion in 'Računari i komponente' started by dHM, Dec 23, 2009.

  1. dHM

    dHM Aktivista

    Eto kao sto u naslovu pise prodajem taj komp , procesor je 1,7GHz, 256 MB rdram-a,cd-rom, napojna, floppy, znaci sve komplet bez hdd-a. cijena 100KM
    Imam jos jedan bez rama i hdd-a, napominjem da je rdram u pitanju, pa ako neko hoce taj cijena je 70KM, a moze i samo kuciste cijena 30KM, sa napojnom 40KM

    pored toga prodajem kuciste od Dell Optiplex gx 260 sa napojnom i floppy-jem za 40KM

    eto sve mogucnosti su napisane, garancija ide po principu ako ne radi nesta, dam ti drugi komp koji radi jer nisam u mogucnosti sve probati jer nemam hdd-ova ;)
     

    Attached Files:

  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Jel napojna originalna DELLova i koliko je W? (GX260)
     
  3. dHM

    dHM Aktivista

    jeste sve je originalno, nisam siguran koliko je vati, ja mislim 280, sa ove strane koja se moze vidjeti ne pise nista, al ako si zainteresovan izvadit cu je iz kucista i vidjet sta sve pise. uglavnom je kao nova kuciste se jako zanimljivo otvara (kao knjiga).
     
  4. emirr

    emirr Aktivista

    ili kao gepek :D
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Tacnije da budem iskren, interesuje me napojna. Planirao sam da uzmem ako budem dolazio uoci N.G. u Sarajevo, javim ti ako bude nesto od toga ;)
     
  6. dHM

    dHM Aktivista

    ok :wink:
     
  7. dHM

    dHM Aktivista

    @emirr
    gx 260 je kao knjiga, al gx400 je bas kao gepek
     
  8. dHM

    dHM Aktivista

    kuciste od Dell Optiplex gx 260 rezervisano, ostalo jos tu, cijene nisu fiksne i moguca je zamjena za hdd, p4 s478 ili ddr1 uz odgovarajuce doplate po dogovoru