Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Matsonic je inače dobar. Nemojte mi njega, najlakše se instalira, ne pravi probleme (kao Asus npr.), nijedna vraćena do sad! Mislim molim vas! Nema overclock možda ali...

    (Da se ogradim, ovo govorim iz svog iskustva 2003 godine)
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    meni je jedan matsonic kt400 puknuo iz čistog mira... jedan dan se samo nije upalio :wink:
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    DFI svakako jer ASUS nije baš dobar kada je riječ o AMD-ovoj platformi tj. problemi sa čišsetom ako se ne varam.
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    moj je predator bolji od tvog i odero bi ga drag-a sa skylineom.pitaj zeda ako nevjerujes
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Fakat ne kontam pitanje,kakv predator i kakav zed :?
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    :lol:

    Welcome
    :lol:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    evo nam jos raje sa GayArea foruma. :wink: :mrgreen:
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ni mi... cijelo vrijeme :wink:
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    LMAO Ce Tung
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Šta ću, dosadili i oni ostali :lol:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ovdje nema kretenisanja moderatora :wink:


    Uzivaj 8)
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    I to što kažeš, ali šta ću dosada me tjera sa ostalih foruma tako da tražim nove. Više ne mogu ni silnih passworda popamtiti na koliko sam foruma registrovan :lol:
     
  13. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ne mora znaciti da ova logika radi svugdje... DFI Lanpart bas sam je danas radio... samo hoce da digne Win ako je CLS na 2.0. LAetnce 2.5 ili 3.0 ne dolazeu obzir. Digne voltaze svega za 0.1 i trebalo bi da radi sve kako treba. Mada opet je za ocekivati problema.

    Ako neces OC-ati onda idi na ovu asusovu plocu... ali ako ne zelis buke onda ti ne bih ni nju preporucio. Nego nesto kao ABIT AX8 939. javascript:newWindow('/info.asp?ID=20213015','Opis',490,335,'scrollbars=yes') ili AN8 Ultra javascript:newWindow('/info.asp?ID=20213019','Opis',490,335,'scrollbars=yes')

    Jedna je sa VIA chipsetom, koji su stabilni i ne pregrijavaju se a druga je Nvidia chipset, ako ga preferiraš, i sa Q-tes fazonom tako da nemas bučnog NB-a.
     
  14. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    Situacija se malo zakomplikovala, pa je izbor pao na nesto sasvim trece....asus premium....jebi ga ne finansiram ja :lol:
     
  15. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    za sad je ploca ko beton....za DFI se mora cekati malo duze vrijeme, pa kad dode (ako dode) vjerovatno ce biti na prodaju...ko bude zainteresovan, mozemo se dogovoriti.
    generalno, asus ploce sa aktivnim cool-erom na chipsetu su nightmare. premium je sa pasivnim, sto je u svakako pozitivna stvar.
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Svaka čast majstore, još PREMIUM inačica.

    Sretno
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    https://forum.hardwarebase.net/viewtopic ... 3302#33302

    pogle tu link na test ASUS-ove maticne ploce. stabilna, dobro se oc-a, nema nikakvih problema...

    Tako vam je to kad gledate samo lose serije maticnih... DFI mi je previse bugovita...i namjenjena je samo OC-u i nish vise...a nekima to bash i nije vazno.
    A ta ASUS maticna ploca daje odlican OC, super stabilnost i besuman rad...
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  18. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ma samo je pitanje kome za sta komp sluzi......ako ces provoditi vrijeme uz komp u svrhu da brijes score u 3D marku i ostalim score zajebancijama onda je DFI sigurno dobar izbor jer je ploca SAMO za to napravljena....clockaj dok ne umres. licno nemam sa DFI plocom iskustva, pa ne mogu o njoj nista reci, osim onoga sto sam procitao, znaci DFI + clockanje i jedno bez drugog ne mozes naci...nema trece.
    meni komp sluzi samo za posao (CAD, 3D Max, Micostation, Photo Shop) i tu mi treba stabilan komad plastike. sto se tice igrica PS je za mene puno bolji izbor, ali to je opet subjektivno.
    mislim da ne treba pljuvati ni po Asus ni po DFI ploci.....obje cu dobre, samo je pitanje za sta i ko sta voli.
     
  19. postal dude

    postal dude Aktivista

    nemoj onda ni pricat ako neznas i nemas iskustva sa istom plocom kako vas nije sramota blatit super stvar.
     
  20. postal dude

    postal dude Aktivista

    epox majka ba

    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.