Diablo III ???

Discussion in 'Igre i konzole' started by Tir Anasazi, Apr 30, 2006.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima li ko kakvu noviju informaciju vezanu za eventualni izlazak ove igre. Zadnje što se pričalo je da se na njoj radi već 3-4 godine i da bi mogla izaći za par godina :cry: dakle cca 2008

    Prelazim dvicu po pet puta ne mogu više.
     
  2. NeXs

    NeXs Novi član

  3. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Evo na IGn i na Gamespotu kazu da na E3 ce biti Diablo III... :smt001
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Gdje nađe tu novost života ti, evo preveslao sam oba site-a nigdje ni traga tome. De link ako ti nije mrsko.

    Znam samo da su tražili vođu tima koji su radili Diablo I i II i to već samo po sebi govori da se radi na njemu, samo ne zna niko datuma nikakvih konkretno.

    Samo da ne fušere, ovako sam čekao i Civilizaciju IV pa se razočarah, ko da je nije Sid Meier radio.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    ma nema jos nista zvanicno, svi se bave spekulacijama.. od toga da ce diablo III biti mmorpg pa do toga da je rad bio obustavljen te da se krenulo ponovo..

    iako je blizzard rijetko koristio e3 za najave, mozda bi trebali sacekati da vidimo sta ce prikazati.. takodjer, vrlo je moguce da ce svu paznju usmjeriti ka wow ekspanziji prije neke nove, bombasticne najave.
     
  6. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Yep...ali na kraju ispostavi se da je rumor ipak Diablo III,znaci nema nista od toga...jebem ih :evil: