Digitalac

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by syss, Mar 23, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    a valjda će bit dosta para :cry: ako bude kandidati su sljedeći...

    fujifilm finepix 205 ili olympus c-220 zoom... gledo sam malo i hp, ali mi nekako ne ulijeva povjerenje (mislim da je 635 model), ako netko ima neki drugi prijedlog za te novce (do 150€), samo dajte...

    pošto sam u životu radio sa dvije kamere (neki šit od 1mpix za 70€ i camedia 5mpix za 700€), ne znam baš kako ovo modeli "dišu".

    po ovom redoslijedu kako sam ih napisao, tako ih nekako i favoriziram... trenutno fuji-ju dajem malu prednost jer uz njega ide 16mb xd kartica, dok uz olympus ide 8mb smartmedia.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    od spomenutih u tom cjenovnom rangu i ja bih se odlucio za fuji.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    evo sad sam baš gledao po net-u, i čini mi se da je fuji nekako najbolji izbor. našao sam trust-ov punjač + 4 1800mAh NiMh baterije za 99 kn (!!!) i još bi mi trebala malo veća xd kartica... 64mb će valjda bit oke (220 kn).
     
  4. Esh

    Esh HWB

    pa zavisi sta planiras s apartom.. recimo, na 1024x768 uz solidnu kvalitetu moze stati nekih ~80 slika na 16 Mb, no kartica sa vecim kapacitetom je preporucljiva.. cijena 220 kn je realna, a sto se tice baterija zvuci kao super deal..

    ja imam varta punjac + 1500 mAh NiMh baterije.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    e našao sam u oglasniku olympus c-300 (mislim da je 3.3 mpix/3x optika) sa 128+16mb karticom i opremom za 100€... jel to oke stroj? vrlo je vjerovatno da će se to prodat dok ja skupim pare, pa onda natrag na fuji-ja :)

    a koji ti imaš digitalac?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    za te pare sa 128 karticom je super..
    inace za kucnu upotrebu imam polaroid 3.3 mp
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ma mislim da će taj olympus jako brzo planut... nema veze držim se ja ovog fuji-a, jer mi se stvarno oke stroj čini...

    evo enise vidiš ti vraga... ja prešao 700 poruka i samo mi ti oko digitalca oćeš pomoć, a kolikima sam ja sve pomogao ovdje... neka neka :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    ma vjerovatno vamo ulazu samo u "hardver" pa nisu "iskusni": )