Duke Nukem Forever

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 19, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    DNF je u gold fazi :)
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Nevjerovatno :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam neki old school gamer tako da mi je Dukac bio prva PC igra koju sam zaigrao u zivotu.(naravno ne racuna se C64 i 2D igre) Bio je to DukeNukem 3D Atomic na nekoj P2 masini 2002 u Holandiji kod rodjaka.Bilo mi je ko Alisi u zemlji cudesa,sad se pravo radujem ponovnom druzenju sa Dukom.
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Al kako sam ja shvatio demo je samo za one koji su odradili preorder.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Tako je, no i ti znas da ce se pojaviti na webu mozda cak i prije nego sto ga dobiju ovi koji su narucili ili imaju Borderlands GOTY :)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako ba 2002.? Pa 2002. su vec bile super napredne 3D FPS igre tipa MOHAA.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dzaba im sto su bile kad ja nisam znao za njih,ja sam nasao komp u sobi i instaliranu igru u njemu,jedva sam ja skontao kako se to pokrene.Bio je to moj prvi dodir sa kompom poslije rata.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  10. h2o

    h2o Aktivista

  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Poslje svog cekanja, ja mislim da je najbolje da Duke ostane na polici. Nechu ga igrati iz cistog principa da ne bih pokvario utisak Duketa koji vec imam.
    Na polici ce zavrsiti u tome sam siguran, legenda je legenda :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ko te shishisa, mi ostali cemo igrat, a ti gledaj :)
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    ma nemas sta pokvarit, koncept iz '98. sa modernom grafikom, imal bolje? Nije bas da su ga poceli pravit 2008. pa da slijedi sadasnje trendove.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Da jos malo podgrijemo atmosferu (slican je video vec bio ponudjen):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Esh

    Esh HWB

  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Izgleda dobro, morat ce se ovo zbaviti. Screenshot 34 najbolji :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imam neki problema sa downloadom, doslo do 50% i stalo, izsao iz steama, sad opet usao da vidim hoce li se sta popravit , šipak, sad jos gore ne mogu uci na steam, samo stoji na Connecting steam account.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao sam danas demo i nista posebno meni. Gameplay osrednji a i grafika na nivou igre timeshift. Uglavnom nisam ni zavrsio demo kako je zanimljiv :)
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja probao demo :) nigdje veze :D djaba skidon 1,72GB ccccc najveci dio toga je trailer tj. reklama :D