DVD Duhovi

Discussion in 'Generalna diskusija' started by .Dzahdo., Aug 22, 2005.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pozz,

    jaran mi dobio DVD Player i kaže sad dobio on nekakav DVD duhovi sto su snimani oko nekakvog sela, a ovaj drugi jaran kaze cuo sam i ja nesta tako, sad kaze ovaj prvi sto je dobio dvd da je kreno gledat pogledo prvu scenu i ugasio, sad meni pjena na usta ide dok ne saznam jel me zajeb*** ili mi govori istino, ako je iko išta čuo slično a zna o tome nek posta ovdje pls :) samo mi je zelja to vidit, nevjerujem mu bas, al me interesuje jer mi se kleo svacim sto ima, a jos nekolko ljudi mi je to potvrdilo.... pa ako ko sta zna.... thx unaprijed
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerovatno takticka varka ekipe MagicShowa :mrgreen:
     
  3. monK

    monK Komšija

    huh
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama ljudi nebudite djeca naravno da postoje druga bica oko nas i da je covjek obdaren sto ih nevidi jer da ih vidi NIKADA NE BI SMIO ZASPATI OD STRAHA.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ukini si pretplatu na zonu sumraka... ne moraš vidjet - dovoljno je da malo bolje čujemo i ne bi mogao spavati jer bi cijeli dan slušao kako ti srce kuca :wink:
     
  6. postal dude

    postal dude Aktivista

    e ta ti je dobra.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    pa istina... da čujemo freqvencije ispod 20hz, čuli bi cijeli dan srce kako nam kuca.
     
  8. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Hm...
    https://forum.hardwarebase.net/viewtopic ... 7397#19397

    U mene zena od amidzica je iz holandije, kršćanka holanđanka... bili su prisiljeni da prolaze autom, u ratu, kroz... kroz... ne znam sada milsim da su Ahmići ili okolica... dovlacili humanitarnu. Dva puta im se desilo, njoj i djeci da su za kombijem čuli dječiji plač i vidjeli neke spodobe. Naravno naselje je svo razrušeno....

    Žena se je toliko prestravila da je sa mojom sestrom klanjala, Kur'an čitala... molila se iz biblije.. nema šta nije radila. Vidi se da ne blefira i da trijema osobama se ne može pričiniti... elem ona je mislila da su to nevine duše koje još tuda kolaju i traže od nje pomoć...

    A ja kažem šeki i njeogova raja se šprdaju sa ljudima ;)

    Duhovi ne postoje!!!!
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    A nisu se zapitali da je to mozda BASH djeca neka pokraj puta koja placu..i neke spodobe (recimo razneseno lice od granate il tako nesh) kojima treba pomoc... :roll:

    Prema svim pokazateljima duhovi ne postoje. Vec je to reakcija naseg tijela na odredjene frekvencije. Zato imamo osjecaj da je tu jos netko sa nama.

    A ako vidis duha...velika je mogucnost da haluciniras il nesto tome slicno :)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Velika je mogucnost da si pio Cedevitu od LSD-a ili pushio Gunju. :mrgreen: