1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Opet me zezaju DVD filmovi.

    Ja evo danas digo Yamakasi i lijepo ga ubacim u DVD-Rom. Pokrene se AsusDVDXp i pojavi da ova greska:

    The DVD disc might have been damaged so as to inhibit playback operation. Please clean the surface of the disc if possible. If it has been scratched, it might not be readable.

    Ja okrenem DVD a on cist ko suza. Nema ni jedne ogrebotine.
    Probam ja u WindowsMedii9 al m i ona nikako nece da pusta DVD-ove jer "moram smanjit rezoluciju i boje" (a vec su na najmanjoj).

    Probam ja i u RealPlayeru10 a i on se pravi budala.

    Pusta zvuk bez slike!!!!!!!!!

    Sta je to???


    To mi se i prije desavalo a ja samo otvorim VIDEO_TS u exploreru i pokrenem file-ove direktno i gledam u AsusDVDXp-u (koji nece da pokrene cijeli DVD) al bez titlova. Gledo bi ja tako i sad al kad je Yamakasi(kopija orginala) na francuskom a ja ga ne spikam.

    AsusDVDXp je doso u maticnu!!!!!!!
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Imaš VLCPlayer
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Usput jaro, jes' vidio kako skaču momci pa onda se za ono dijete bore da pare sakupe, gledao sam ja film taj na HRT-u! Dobar film za pohvalu! :smt001 :smt002 :idea: :eek: :cry: 8) :eek: :) :) :D :?: :!:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    skini powerdvd.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma imam powerdvd 5 al mi nece zvuk
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Možda je do DVD-a probaj drugi film!
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    koju grafičku imaš?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    preporucujem intervideo windvd. probao sam sve ostale i nijedan mi nije kao ovaj.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    instaliro sam powerdvd5 i sve hoce (osim zvuka)

    probo sam sa nekim drugim dvd-om i neke hoce a neke nece
    COLATERRAL hoce YAMAkASI hoce al bez zvuka
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Vidi ti je li iznajmljueš originale ili kopije! U mene u Visokom otvorili DVD Videoteku i ja ušao kad sve kopije nisam imao slike Resident Evil: Apocalypse plus što je fps bio oko 20 da je bio 30 bar!
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    :idea: :arrow: :|
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U cem je problem? 24 fpsa ili 23.975 je normala. Ja licno imam dosta filmova iz regije 1 i razlika uopce nije toliko primjetna (kod filmova, kod koncerata je razlika drasticna).
     
  13. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Boga mi u mene jest razlika primjetna i zamisli ti da tebe levate nekakvim DVD-om od 1,4 GB, je li to ustvari DVD, za razliku od druge radnjice jest malo skuplje al' sve originali sa isječcima posebnim... Neće me niko učiti šta je DVD. Šta ja trebam davat 3-4 KM da ne dobijem ništa.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A da ides u videoteku sa originalima?
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Idem poslije onog što su mi uvalili! Nego ja samo da vidim kakvi su filmovi u ovoj videoteci jer je 2 KM DVD za razliku od onog 'originalnog' koji je 3 KM :idea:
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iznajmis original dvd, pa ako ti se svidi ripas ga u divx. U svakom slucaju bolje i kvalitetnije od pijacarskih "originala".
     
  17. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Jest. Napisao si one tipove za Dr.DivX pa kome treba ima u ranijim topicsima kako ripovati u divX format!
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    pa napravi backup na dvd, šta će ti divx... ako već imaš athlona 64 mislim da je totalno nelogično da nemaš dvd-rw u kompu.
     
  19. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Kakve veze ima Athlon 64 sa DVD pržilicom daj ba. Imam combo dvd/cd-rw. Al' ćui zeti onaj NEC-ov ND 3520A jeftin je a predobar 120 KM (VPC)!!!
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    ak ti ne vidiš vezu između sistema baziranog na a64 3000+ i combo drajva, onda se još malo zagledaj pa ćeš vidjet :wink: