eBay / DREAMROBOT !@#$

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Ghostbusters, Sep 9, 2008.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz raja.
    E ovako da podjem ispocetka...radi se o tome da sam se odlucio da kupim nesto preko eBay-a ja sam pokusao nesto sam da uradim ali neznam sta sve treba nikad nisam sa ovim se susretao pa ako ima ko da mi objasni sta sve trebam uraditi bio bi mu zahvalan.
    Otvorio sam PayPal akaunt , ali nisam dobio jos ta neka 4 broja koja evo cekam ima 10 dana , ali sam cuo da se moze i bez tog koda kupovati do 500 eura.
    Ehh otisao sam na eBay i nasao sta me interesuje ja sam to kliknuo i dobijem ti ja mail gdje kaze da trebam potvrditi na neki link a ustvari taj link je nakav DREAMROBOT tako mu naziv glasi tu , e sad neznam sta dalje ja sam na ovoj stranici isao dalje i zavrio je ko nesto i sad cekam mail valjda neki od njih povratni , e sad me interesuje kako da radim sa Paypalom jeli treba nesto unositi i tako , hajtem olim vas ako ima neko da mi to objasni malo opsirnije sta sve treba da se ne izradim , jer mi je najgore sto mi je kartica AmerccanExpres i tu nema limita dizi do mile volje ali sve moram vratiti sliejdeci mjesec , e da sadnebi popusio foru pomozitemi molim vas evo vam slika ovog ROBOTa sto me trazi :D Gubim se u ovome definitivnooo
     

    Attached Files:

    • 1.jpg
      1.jpg
      File size:
      97.5 KB
      Views:
      1,547
    • 2.JPG
      2.JPG
      File size:
      50.7 KB
      Views:
      1,540
  2. GW

    GW Moderator

    Dobra ti ova quad HD slika. :lol:
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa vidis u payment infu da prima samo bank transfer, ne paypal?

    I ne mozes ovu narudzbu platit paypalom kad je u listingu bank transfer samo. I da te napomenem, placanje bilo cime mimo paypala je rizik 100% da ces ostat bez love. Pa ti vidi.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ako si sa eBay stranica isao direktno te dobio ovo, a prije toga provjerio kakav je prodavac po ocjeni drugih kupaca, trebalo bi biti ok. Na kraju bi trebao dobiti poseban paypal page (mozda unutar ovih stranica) gdje ces do kraja procesirati order. Napominjem da nisam nailazio na ovo rjesenje, ali nije neuobicajeno da ljudi imaju svoje posebne stranice i "robote" povezane sa eBayom.
     
  5. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

  6. GV

    GV Komšija

    Pogledaj PM
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    99.9% sto znaci da ces imati uspjesno poslovanje :D
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vidis Enise da ovaj samo prima uplate na racun iz inostranstva sto je u krajnju ruku sumnjivo. Nema nikakvog ovdje paypal procesiranja. Nikad ne placaj ovako, ili preko Westernuniona il slicnim transferima novca. Iz feedbacka prodavac ne izgleda losh, al jedino preko paypala bih placao na ebayu.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma i nije neka lova u pitanju, ja bi rizikovao, prema ocjenama drugih kupaca - cini se lik ok.
     
  10. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz
    Evo danas mi postar donese na vrata posiljku :) sve je ok , cekao sam jedno 5 dana , jedino sto sam se iznenadio sto je doslo kao obino pismo nije DHL i nije u nekoj kutiji nego u koverti, srecom prisebnosti postara nije ostavio u sanducetu :) koje sad nebi naso 100 % :) .......
     

    Attached Files: