email racun

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by emirj, Oct 23, 2011.

  1. emirj

    emirj Guest

    moze mala pomoc oko postavki email racuna na mobitelu - sta upisati za izlazni i ulazni posluzitelj , domena i sl. Lg P990 , provajder BH telecom ....,hotmail ...
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mogo si nam napisati koji telefon, koji os na njemu, koji mail, koji domen, koji pop3 imap server itd, samo jos to nam fali da ti pomognemo.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Opet ti nedostaje informacija o provideru emaila? BIHnet, Gmail, Hotmail, Yahoo nesto peto?
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  5. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    Imam problem sa hotmailom odnosno laptopom. Logiram se uredno, ali bilo kakve radnje ili opcije ne mogu koristiti, procitati poruke ne mogu, pisati ne mogu, dakle samo gledati i to je sve...... :shock: Sa drugog racunara radi besprijekorno???
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    I meni se desava isto na kucnom komp, na poslu i laptopu sve ok. Cini mi se da Java nesto zeza.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da ne otvaram temu, kako da na gmailu blokiram sve mejlove sa jedne adrese? Oznacio sam mejl, Mark as junk, i opet trpaju li trpaju.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Filtriraj poruke, imas gore u 'more' (vise, onaj padajuci izbornik pored mark as junk) i biraj po kojim parametrima zelis filtrirat.