emulator za PS2

Discussion in 'Igre i konzole' started by undertaker 335, Apr 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma i ja kontam da sad malo sredim komp, da uzmem kakvog thlonca64 3000+ samo da radi kako treba i da kupim ko covjek konzolu :D pa da lupam do sabaha :D skonto sam da nemam para za gamersku mashinu :D


    samo da se zna :) da i dalje ne volim konzole i da smatram da su igre na PC-u bolje, ali koliko para, toliko muzike.... :D :roll:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Pusti ih Baha, ne znaju sta propustaju, ja nisam igrao na PC-u od kada sam PS2 nabavio.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    PC jaci za igre.PS isplativiji i to je sva mudrost. :)

    Svi ce reci da se soccer ubio za plejke,ali meni je jaci na compu.
    Na compu jaca grafika,AI,fizika...

    Nabacis dva joysticka i rokaj. :D
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Slažem se! I ja bolujem za ovim novim naslovima ali kako stvari stoje ne možeš ih nikako pratiti...
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Što jest jest. Ja kada idem igrati sa rajom PES na PS2 teško se priviknem jer mi je na PC-u grafika daleko bolja. Visoka rezolucija a i nema one zamućenosti...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kad imas tv od 43" sa komponentnim ulazima nema tog monitora na koji bi se vratio ponovo. to sto levati prvo gledaju grafiku i rezoluciju pa tek onda igre je za drugu pricu.
     
  7. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    edit "Što jest jest. Ja kada idem igrati sa rajom PES na PS2 teško se priviknem jer mi je na PC-u grafika daleko bolja. Visoka rezolucija a i nema one zamućenosti..."

    koja korist od bolje grafike kad igrash na 800x600
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    bahamut onda mi opet dodje skuplje Plejka od compa ako cu vec uzimati 43'' TV.... radi igrica.....bolje kakvu jaku mashinu :D
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Da tebi nesto levat kaze. ;)

    Ti uvijek ides na nesto sto 99,99 % nasih ljudi ne moze da ima.
    TV od 43''.To je dijagonala oko 110 cm.Koliko to kosta?:shock:

    Nisam ja kriv sto nemam para da kupujem megavizore od metar i po.

    U igrama ne gledam grafiku,ali u socceru je grafika vazna.
    Sve nove verzije soccera donose vrlo mala poboljsanja u kretnji igraca,AI-u itd.Poboljsanja su u grafici(stadioni,dresovi,fizika igraca...) i to daje neki poseban ''smek'' igrici i vece je zadovoljstvo igrati. ;)

    Jedina igra koju volim igrati na PS-u je Crash Team Racing. :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidi - TV koji ja imam jeste dijagonale 110cm i opet me to + ps2 dosao ko solidan komp danas, a da ne govorim o igranju na tom setupu sa 3m udaljenosti, i igranje na kompu pola metra od monitora i iskrivljenosti na "ergonomskim" stolicama. Jednostavno se ne moze porediti. Sta bi rekao na to sto ja uglavnom ne igram sa rajom PES4 i 5, nego prvi PES za PSone? Ili Quake2 + multitap (opet PSone). Toliko o vaznosti grafike. Grafika nije ni u jednoj igri bitna a u sportskoj pogotovo. Treba imati godina i godina iskustva igranja na raznim platformama, pa onda razluciti koliko je koja dobra ili losa za igranje, a PS2 (a jos malo i PS3) je po tom pitanju neprikosnoven. Ja bih se evo ove sekunde vratio igranju na kompu da ima upola dobre naslove kao PS2.
    Ali posto ovo nije tema topica, za sve ostale koji ga se drze - NE SMARAJTE SA PITANJIMA O EMULATORIMA ZA NOVE KONZOLE JER SU NEUPOTREBLJIVI U DANASNJIM VERZIJAMA I NA DANASNJEM HARDVERU.
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma koje naslove ima PS2 a da nema PC sve sto dobro ima na PS ima i na PC-a kad vidis neke igre sto hiljade ljudi zajedno igra to je uzivancija :D


    (nije bas sve da ima i na pc i na ps al ...)
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Da si fenomen.Mogu misliti,Bahamut se nalozio i igra,a raja crče od smijeha. :D:D


    Meni je grafika isto kao i lijepa cura.
    Sve se prica ono,''ma nije vazna ljepota,vazno je ono unutra tj.dusa''.
    Jest,al' malo sutra.Ne mogu ja curi dusu vidjeti,ali tijelo mogu. :smt003

    Imam izbor dvije cure.
    Jedna san snova lijepa,a prljava u dusi.
    Druga manje lijepa,a andjeo u dusi.

    S kojom cu se igrati? :smt003
    Ja bi ovu prljavu,a vi...

    EDIT:Mislio sam na prvi pogled.

    Znaci na prvi pogled nas privuce i lijepa cura i lijepa grafika,a tek kasnije se vidi sta valja,a sta ne.U svakom slucaja ''grafika'' ima vaznu ulogu. :D :D
     
  13. TopniK

    TopniK Komšija

    Ma nisam ja rekao da je u PES-u grafika važna. Zapravo, da je grafika nula opet bi igrao PES. Nego sam mislio reći da mi je malo teže priviknuti se na PS2 jer na PC-u igram na 1024x768 High Detail tako da mi je ''bed'' kada odjednom pređem na PS2 gdje je rez. 800x600 i lošija grafika. Još kad igramo kod jarana na kanti od TV-a, šta dalje da ti pričam...
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    MOGUL I JA SA TOM PRLJAVOM
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ajmo polako - MGS3, FFX, FFX2, FFXII, GT3/4, Dragon Quest, DMC1/2/3, God of War, Ratchet and Clank, Jak and Daxter, Tekken 4/5, Soul Calibur 2/3, RE4, Ico, Shadow of the Colossus...
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ovo je samo PS2, e sad dodaj XBox, GC....
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ih - za GC ima isto ovoliko dobrih naslova. Xbox je nekako najmanje atraktivan iz razloga sto je dosta igara na toj platformi prisutno i na PC-u, ali hajd da vidim da neko igra HL2 ili Doom3 na konfiguraciji od 300KM. :mrgreen:
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Meni najvise zao sto K1 nije izasla za PC.Bar je ja nisam mogao naci.:cry:

    Jaran mi kaze da je on vidio K1 za PC u Zagrebu,al cisto sumnjam. :|
     
  19. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    a hajmo sad nabrajat na PC igre i PLUS ima se EMULATOR u krajnjem slucaju ...
    sve u svemu PC je bolji sto se tice igri od konzola :arrow:
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    FF serijal mi ne lezi... jes' igra dobra, i igraju je milioni :D ali se meni ne svidja... tekken.... bolji mi mortal kombat :D:D tako MGS ima i na PC.... sad 3. ne znam :D Jak and Dexter :D dobro eto nema :) ali opet broj igri(ca) na PC-u i PS-u je tu negdje... mislim da je cak vise na PC-u.... i naravno strategije koje su quratz od ovce na konzolama....
     
Thread Status:
Not open for further replies.