Euro Song

Discussion in 'Generalna diskusija' started by abasi, May 16, 2004.

  1. abasi

    abasi Aktivista

    Hehe

    Prosli smo sa onin nasim :D

    poz---

    de malo price na ovu temu... ;)

    ..
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    I koji je Deen na kraju?
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Deen je deveti .. sto je BiH dovoljno za Finale sljedece godine u Ukrajini ... inace Ukrajina zasluzeno pobijedila !!!
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    Meni beze sve bilo , a naj pjesma mi je od DEEN-a hehehe :D

    P.S. Ali dobro su odradili Euro Song oni Turci , oni plesovi na kraju.. uh one trebe, svaka zna one trbusne plesove. hehehe..

    poz...
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ma Ukrajina zasluzeno prva ! Definitivno ! Svaka cast...Ruslana ! :)

    Od Deen-a sam ocekivao da ce biti i bolji, postici bolji rezultat medutim moramo biti zadovoljni i sa ovim jer ipak, hej, 9-ti smo :p .
     
  6. strawa

    strawa Aktivista

    ne znam samo sta vidite u toj ukrainskoj pjesmi, fakat bezze
    po meni deen je bio nezasluzeno 9. (pjesma zasluzuje puno bolje mjesto i po meni je barem 2 klase bolja od ukrainske) al eto eurosong je inace farsa i ovo je prvi put da sam gledao poslije nekoliko godina
     
  7. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ma kakav euro song zar niste primjetili da 8-10-12 idu najprije komsijama. Tako da ovo bas i nemogu nazvati fer.

    Deen koliko su pricali ja sam mislio pobjedice. Jos da nasih ljudi nije bilo u inostranstvu pa mi nikada nebi bili 9-ti. Posebno se treba zahvaliti ljudima iz norveske svedske danske austrije turske.

    Samo mi nije jasno najvise po meni bosanaca ima u njemackoj a ni jedan bod nismo dobili hmm.

    A i ona nasa 12-ska to serbia and montenegro me prosto razocarala.

    POZ:;::
     
  8. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    A što?
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    Uh smrdi mi ovo sve nesta na zapaljene gume, uhhh.

    De ljudi oladite se malo !!!

    easy.......
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    A STO VI NAMA NISTE DALI 12-sku nego upola manje??????
     
  11. abasi

    abasi Aktivista

    Hehehe... mislis da ce ti Beast Master znati odgovoriti ?

    P.S. @pentium4-athlonxp
    za koga si ti glasao (ako si ikako) ako se smije znati ?
    ja nisam nikako glasao.

    Ti si sigurno za Turkey ;)
     
  12. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    ma nisam vjeruj mi ni za kog (sad recite zao mi telefona). A da sam i za koga glasao ma neznam bilo je tu vise dobrih ucesnika a i onaj grk je dobar bio a tek plesacice auuuuu. Ukraina je imala najbolji ritam ali fakat nekontam jeli ona pjeva ne eng ili svom ili nesto lajla lajla lalalila lajla la nekakve krikove slusao sam pa mi se ucini da pjeva ne eng ko razumijem nesto a onda tamo nesto pocne ma nista je ne razumijes.

    MA joj boli me cosak za euro song da smo bili zadnji isto bi bilo i slijedece godine bi bili u ukrajini.

    Tako da mi je sve svijedno ali fakat koliko su pricali o deen-u da ce postici ja sam mislio pa mi cemo osvojiti ali ponavljam da nije nasih bosanaca i HERCEGOVACA vani ma nikad mi nebi bili 9-i.

    I jos mi je bilo smjesno kad nam je MONACO dao bodove pa sam pomislio hajde u nako maloj zemlji jedan bosanac se nasao heheh.

    P.s. Znali ko stranicu da skinem ovu ukrainsku pjesmu?
    P.s.s. E beast masteru taman ovih 6 bodova razlike cemo vam nadomjestiti na fudbalskim kvalifikacijama heheheheheheheheheheheh
     
  13. Esh

    Esh HWB

    ma kao sto strawa rece, eurosong je postao farsa sa ovim bodovanjem "ti meni, ja tebi", pa prosto je smijesno sto voditelj (a i 99,7% ljudi pored malih ekrana) mogu pogoditi kome idu najbolje ocjene prije nego sto se objave..

    i tako iz godine u godinu.. iako nisam ocekivao da cu ovo ikad napisati, neki ziri bi bio daleko realniji za ovo takmicenje..
     
  14. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Žao mi je zbog tvog/vašeg takvog stava.... Ja nisam glasao ni za koga....

    Pozdrav od mene..... ćao.
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma jebo glasanje

    RUSLANA nije zakon ona je iznad njega!
    I ovako i ...onako :)
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Geografski cirkus
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jašta nego je geografski

    Ove s istoka su bolje! 8)
     
  18. kenci

    kenci Aktivista

    sve je sada politika.. sve
     
  19. Esh

    Esh HWB

    pa nije ni vecina s foruma, a ne znam zasto uzimas to osobno, ipak se radi samo o misljenju...

    a da da je prestavnik scg imao radikalan prednastup - jeste, i to nista ne moze promjeniti.
     
  20. abasi

    abasi Aktivista

    Ovim Enisovim postom trebali bih zavrsiti (ili pak zakljucati ) ovu temu.

    poz...