EVGA E-GeForce 7950 GX2 SC 1GB

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by SamiRX-8, Oct 23, 2006.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Evo brat mi igrao CoD2 challenge i osvoji tu grafu, eh sad se ja dvoumim hoće li ona moći raditi na A8N Sli Deluxe uz update bios-a :?
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    ajde sta se falis :DDD
    da ti je brat osvojio .D
    hahaha..


    cestitam u svakom slucaju.-
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hehe, ma nije to, nego interesuje me hoće li moći na tu njegovu matičnu, i hoće li biti dovoljan samo update bios-a da to sve radi kako treba :wink:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U najgorem slucaju nek kupi novu plocu :D
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    A u najboljem novu plocu proc i ram (conroe ofkorz) :D
     
  6. Ante

    Ante Aktivista

    Ako ne ide, mi cemo pozrvtvovno dat adrese da je posaljes :D

    Inace, ne vidim zasto nebi radio na toj ploci, apdejtas bios za svaki slucaj (mislim da ima Asus auto-updater biosa, pa ti je to za minutu gotovo bez muke)
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Malo sam čačkao po drugim forumima i piše da može, ali ću prije toga updejtovati bios. Ali sad valja novu napojnu tražiti, na ovoj gembirdovoj od 600W nema 6 pinskog konektora :( , šta mislite hoće li biti dovoljan Tagan-ov Easycon od 530W da pogoni A64 3500+, 250GB
    disk, 2GM RAM-a i naravno tu famoznu grafulju ? :) , ili da idem na 580W 2Force za svaki slučaj :?
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Itekako ce biti dovoljan. Ne sekiraj se :wink:
     
  9. 3125

    3125 Komšija

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto god kupio ne uzimaj Tagana. U zadnje vrijeme im se kvaliteta jako pokvarila.
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne vidim nikakav razdijelnik na ta dva linka :|
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator


    S ovim se slazem. Taj tagan ce svakako moci to gurati, ali je poprilicno los. Na par testova koje sam nasao ima jako nestabilne napone i puno se grije. Nema PFC zastitu, te ima nisku efikasnost.
     
  13. 3125

    3125 Komšija

    Klikni na "ovakav" ;)
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sorry, ja se uzbudio od sreće da ne moram kupovati novu napojnu, ma to legendo, valjda će je ova Gembirdova od 600W gurati nekako :)
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Si vidio ovaj review: (pretpostavljam da jesi)
    http://www.jonnyguru.com/PSU/Tagan530W/

    :lol: :lol: :lol: nije tagan sto je nekad bio...
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    OMG, ne mogu da vjerujem da je Tagan tako loš sada, a jbg. u Plus-u imajo još Fortron i Chieftec, ali slabo je to sve. Ipak izgleda ostaje Gembird od 600W :oops: :)
     
  17. 3125

    3125 Komšija

    A sta fali fortronu :p
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A šta ja znam, prestao sam pratiti ovu tehnologiju skroz pa ne znam šta valja a, šta ne, gledam nemaju više ni u plusu OCZ napajanja, nemaju pola toga, ali nema veze :p
     
  19. 3125

    3125 Komšija

    Moze fortron dosta toga izgurati
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vjeruj, ima vise snage jedan dual-rail Chief od 350W nego taj gembird. Puno vise...
    To su oni u tvornici(tamo negdje u Kini, naravno :)) umjesto "300W" stavili greskom "600W" :lol: