F1 2015 / F1 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 6, 2015.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Re: F1 2015

    Malo moj "skill" na Spa, tek neki dan skinuo igru, jeftini i polomljeni gamepad :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: F1 2015

    Dobra voznja samo je igranje sa gamepadom gotovo jednako igranju sa tastaturom.. ima deadzone pa moras trzati jer ne postoje dodatne opcije da se podesi da skretanje bude fluidnije ala: https://www.youtube.com/watch?v=MAnRcgYeYew

    Ne znam da li su poslije to ubacivali. Skini assetto corsu ili pCARS ako ti se nesto voza. Više ces se zabaviti.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Re: F1 2015

    Ma na gamepadu je katastrofa, ovaj moj neki kinezer polomljen sav , nema analoga .

    PB na ovoj stazi mi je 1m 51,1s (bez DRS-a) + Malual shifter, od assista je ukljucen TC i ABS jer ne moze se na gamepadu bez toga.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: F1 2015

    Hehe eto bas kako rekoh, igrao sa analogom ili klikao na tastaturi/po dugmićima, isti klinac. Mislio sam da ga palicom motaš.

    I najsimpaticniji su mi ovi retardni portovi igara koje su maksuz dizajnirane za gamepad a za isti ponudi 0 opcija dok za volana ima dosta boljih naslova.
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Re: F1 2015

    Jos jedan flying lap, Brasil, No assists, TC ON, No DRS.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: F1 2015

    Dobar samo ugasi taj aimbot.. racing line :)
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Re: F1 2015

    Ma kakva racing line ko to gleda u onoj brzini, i u utrci vozim to vrijeme, vecinu sikana sam vozio van linije :p

    Jos da je para za volan prekuco bi je :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: F1 2015

    izlazi u augustu:





     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ima li kakvih promjena u odnosu na zadnje 2 verzije igre osim sto izmiksaju roster vozaca?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    ne zna se jos. doduse kazu da su dosta slusalo community, bas i sa kao Dirt Rally ovaj zadnji, pa se nadat da ce handling biti dobar. vratili su nazad u igru full karijeru (par sezona uvezano).

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni ce to bit zanimljivo jedino kad McLaren bude najbrzi bolid. Dotad mozda i ugase fransizu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba Kunos ili SMS preuzeti ovo. Codemasters je za arkade i ako je Rally super ispao.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    posto je Codemasters preuzeo Evolution Studios (DriveClub), ja se nadam novom GRIDu, sa handlingom kao iz keca a grafikom pribliznoj DriveClubu, to bi bio perfektan combo.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk