F500, mobitel

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by deda, Dec 28, 2004.

  1. deda

    deda Novi član

    Vako . Hocu da uzmem novi mobitel SonyEricsson k500 . E sad me nesto jebe . POsto sam gledo oglase nema k500 vec identican model koji se SE namijenio Vodafonu F500 . Pa hocu li ga morat otkljucavat kako bi mogo na nasu mrezu (odnosno moju ultru) ili ne ???
     
  2. Esh

    Esh HWB

    pa ako je branded aka vodafone i sl. morat ces ga "otkljucat", no postoje i K500i (international, unlocked) verzije tog mobitela.. evo bas gledam na usenetu, prodaje tip nov za K500i za 400 KM...
     
  3. deda

    deda Novi član

    gledam ja po oglasima nema ni jednog k500 vec su svi f500 . A i ako se nadje vec koriste . Koliko bi me doslo "otkljucavanje" ??
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    kod nas je to ~10€
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

  6. Esh

    Esh HWB

    Hm, ne znam gdje si ti gledao, ali kod tipa po imenu Rasid (061-224-553, ne odgovara na sms) ima F500i za 360 KM, K500i za 400 KM, novo uz mjesec garancije..
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    jel pisana il usmena garancija? :D
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    garancija od oka
     
  9. Esh

    Esh HWB

    :smt034
     
  10. deda

    deda Novi član

    uzeo sam f500 .
    a ne vidim zasto je k500 skuplji od f500 za 40 maraka kad su isti model u drugom pakovanju . Eh da i drugaciji je meni ostalo je sve isto .

    Dosad sta sam ga salto dobar je . Malo me jos bune neke stvarcice jer prelazim sa t630 . Covjek bi reko da nece mjenjat kratice kad paf sve oslo

    edit: uzeo sam ga za 380 maraka i godina dana garancije , ne preko oglasa vec u trgovini .
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    :smt044 :smt035