Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Button je presao Schumachera taman onda kada bi ga i Hamilton prosao, jer je Schumacher prijavio problem sa zadnjim gumama.

    Button nije bio taj koji se vozio pola utrke iza Schumachera tako da nije ni usporedivo.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bez lubenice u jednacini gangsta bi zavrsio 15-20 sekundi ispred, ali sta ces kad je stup sreckovic.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za sve vas koji gledate F1 bez live timinga, dakle, buljite u ekran gdje vam svako treći krug izbace vremena koja se zadrže na ekranu 3sec i koja često i ne upratite, tako da buljite kao ovce, a da nemate pojma šta se događa i kako ko ide.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Buton obidje sumija odmah, a hamilton se ispatio, jos se poce zaliti timu zbog sumijevog prestrojavanja. Vet ih je sve odpuhao :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Na osnovu čeha 15-20sec Nađi sva vremena po krugovima i uporedi ih. Ako iz njih izvučeš 2sec prednosti ja više ne postam na ovoj temi :smt006

    Drugo su želje :smt006
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uzeo bi ga tad i Hamilton, samo sto se Button umijesao u trenutku nezgodnom za Hamiltona jer je ovaj napravio gresku u napadu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kad sam vidio naslov tog teksta, pomislih da se vracaju testiranja u sezoni, ali sipak.

    U biti imat ce to jedno testiranje i to nakon prve cetiri utrke. Bezveze, moglo je onda i bez toga.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj opet zamalo da izleti kao debil. Pogledaj replay i ako vidiš da je nigga bio makar blizu šumaheru ja ću opet prestat ovdje postat. Nije Button nikome zasmetao, čovjek je jednostavno prošao pored nigge.

    Nevjerovatna je količina smeća koju bljujete svršavajući na niggu.

    Nije meni nijedan drag, samo ne mogu čitat ovakve kometare, pritisak mi dižu:D
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cek, ti to znas sta mi radimo kod kuce, mozda ni ne znamo sta je livetiming ?
    Da nam objasnis proces registracije kao TV1 komentatori ?

    Na osnovu jedva 10-ak cistih krugova gangste i preko 30 stupa, i na osnovu toga da je stupu trebalo 15 krugova da pridje lubenici koji je branjenjem gubio brdo ukupnog vremena i sebi i gangsti.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    03 Jenson Button 167

    05 Lewis Hamilton 158

    Baš zanimljivo za čovjeka koji korz cijelu utrku brži 15-20sec da pred kraj sezone zaostaje. Čudno.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledaj zadnjih pet krugva zadnjeg stinta na soft gdje su obojica bili na istim gumama, gdje su gume bile podjednako potrošene, ja sam gledao identična vremena, kadsnije cijeli stint na hard gumama gdje je Button bio ispred glave, a nigga kasnio za glavom, dakle opet čist zrak, stint je trajao oko 18 krugova, ja sam gledao identična vremena sa razmakom manjim od jedne desetinke. Dakle, ovdje govorimo o distanci od pola utrke :smt006
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cinjenica je da je Hamilton bio jedini covjek koji je mogao ove godine parirati Vettelu u borbi za titulu. Zbog performansi bolida je mogao redovno zavrsavati na podiju (prakticki svaku utrku dosad) i pobijediti bar 4 utrke, ali nije zbog forsiranja i riskantnog pretjecanja. Ne moze ga se zbog toga ni osudjivati toliko, jer covjeku nije bilo lako voziti protiv onakvog Red Bulla. On ne kalkulira previse, a ici ce na pobjedu i sa sporijim bolidom, sto ga cesto i zajebe.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koja glupost! Hajde ti meni objasni na osnovu čega si to zaključio. Mogao je završit svaku utrku na podiju? Pa prijatelju mogao je Wbber, Massa, Alonso i ostali. Ja sam vidio jednu užasnu sezonu Hamiltona sa milion maloumnih grešaka, frajer je umislio da je najbolji, najbrži. U Mađarskoj lik vodi i izvrti se kao idiot, samo mi navedi kada je to uradio Vettel, Alonso ili Button ove sezone, da vodi i da se izvrti?

    Daj mi jedan argument koji će ti poduprjet tu izjavu i ja opet prestajem postat ovdje. Rekao si činjenica, hajde da vidimo tu činjenicu :smt006
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Skini sve utrke ove sezone i pocni gledat. ;)

    Sto se tice tog izvrtanja, to je samo primjer iz mase stvari koje on napravi u zelji za pobjedom, i to kad nema najbrzi bolid. Da je od pocetka sezone imao bolid spreman za pobjede, niceg od ovog ne bi bilo. Da ne pricam o prednosti koju Vettel ima, moze voziti kako mu se cefne, cim nije imao najbrzi bolid, nije ni pobijedio.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dakle to su te činjenice, jadan nema najbrži bolid pa se lupa okolo :lol:

    U Mađarskoj je McLaren bio najbrži, SPA je bila katastrofa, početnička greška. To su samo zadnje dvije :wink:

    03 Jenson Button 167

    05 Lewis Hamilton 158
    :smt006
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Naravno da nema najbrzi bolid, iako je taj bolid bio najbrzi na nekim utrkama. Zato sam i rekao da je trebao pobijediti minimalno 4 utrke.

    Mogao je skoro svaki put po podij (naravno ne svaki put, pada mi na pamet Valencija i Njemacka, tu jednostavno nije islo), prvo zato sto bi Webber redovno zasrao utrku pocev od samog starta, a i zato sto je redovno brzi od Buttona. Alonso je tek u par utrka bio faktor i ima toliko bodova samo zato sto je bio konzistentan.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    01 Sebastian Vettel 284
    02 Fernando Alonso 172
    03 Jenson Button 167
    04 Mark Webber 167
    05 Lewis Hamilton 158

    Svi ispred njega na čistu sreću. Care ta šta bi bilo kad je bilo je za djecu. Možeš reć da bi bio u borbi da mu je četri puta krepao motor dok je vodio, sve ostalo je nesposobnost vozača ili tima.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Schumacher a pogotovo Webber su mu danas poklonili podijum, izgubio je 4 mjesta na startu i ne bi ga bilo nigdje bez sretnih okolnosti.
    U 90% utrka mu se sve zivo poklapa i zato je treci u poretku, realno po voznji bi trebao imati puno manje bodova.

    Evo da se kvotam za Kanadu:
    Dobio je tu titulicu na poklon FIA-e i nejednakog bolida za Rubens-a u prvom dijelu sezone, vidjeli smo kasnije u 2009. kakav je vozac kad cesto nije mogao uci u Q3 a Rubens je pobjedjivao.

    Vidjet cemo kad mu ponestane srece.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne bih se slozio, imao je on i dosta nesrece, dva odustajanja npr. i to dvije utrke zaredom, a prije tih odustajanja je bio drugi u poretku. Ali da je sporiji od Hamiltona, to svakako jest.