Foxconn NF4UK8AA-8EKRS

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Shenron, May 30, 2005.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Ne moze vise od 220 "FSB" nikako? :roll:

    Nije pravila neke teze probleme? Sa memorijom? nekim programima?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    sa testnim procesorom ne, ali vidio sam da sa 3500/3700+ ide daleko bolje.. problema sa stabilnoscu nema.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Foxconn? probao sam LGA varijantu i zapanjen sam sa kvalitetom (skoro pa da se i ne vracaju) ko voli rock stable ploce Fox je pravi izbor.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ko nije upoznat sa foxconn-om, napomenut cu da je to drugi najveci proizvodjac maticnih ploca te prvi najveci proizvodjac kucista i konektorija na svijetu... zasto se do sada nije culo za njih? iz prostog razloga jer su preko 10 godina isporucivali maticne i popratnu opremu iskljucivo za brand name racunare kakve imaju kompanije tipa hp, ibm, gateway, dell itd. (a mozete pretpostaviti sta se ocekuje za takve racunare) tako da je stabilnost garantovana, a zbog velikih kolicina imaju izvrsnu cijenu...

    tek prosle godine su stupili na retail trziste tako da ce im trebati jos jedna godina (po mojoj procjeni) da oforme "retail brand name" te da se ukljuce i u borbu za zahtjevne korisnike... usput, samo ove godine, foxconn proizvodi 20% ploca za gigabyte.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Intelov reference kuler i svi konektori na Asusovim plocama su Made by Foxy.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad sam jednom prilikom otvorio PS2 - kad unutra svi konektori i kablovi by Foxconn :mrgreen:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    da, a ide isto i za ps3 ;)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Jooj ljudi odoh do vesh mashine da vidim bubanj da nije Foxconn :mrgreen:
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ko je kupio 2% dionica Foxcona prije 20god?[​IMG]
     
  10. strawa

    strawa Aktivista

    ide i na 225 stabilno, najvjerovatnije je do rama posto sam citao po netu rezu cak i do 280 fsb sa ovom plocom.
    ubrzo cemo nabaviti bolji ram pa cu odraditi neke testove i javim vam rezultate.